PORTOFINO
Kellékek:
- Elegáns fémlépcső lapos lépcsőkkel beltéri használatra
- A stabil állványzat és az oszlopkorlátok kellemes emelkedést tesznek lehetővé
- Nincs csúszásveszély az enyhén érdesített lépcsőknek köszönhetően
- Fekete, szürke vagy fehér színű porszórt fém
- A kiváló minőségű PVC-ből készült kapaszkodó kellemes érzést biztosít
- Három átmérőben kapható: 120, 140 vagy 160 cm
- Maximális szobamagasság: 346,5 cm
Márka: Minka (AT)
Lépcső szélessége: 60 – 90 cm
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 1.600,00 € - 2.600,00 €
Leírás:
A Portofino fém csigalépcső ügyesen ötvözi az eleganciát és a stabilitást. Bár lépcsőik laposak, porszórt acélból készülnek, ezért rendkívül ellenállóak. Mivel a futófelület felülete kissé érdes, a lépcsőn való felmászáskor nem áll fenn a csúszás veszélye. De az 1 méter magas oszlopkorlát és a kiváló minőségű PVC-ből készült kapaszkodó is biztosítja, hogy minden lakó biztonságosan fel- és leszállhasson.
Rugalmas kialakítás:
Ez a modell három különböző átmérőben kapható: 120, 140 vagy 160 cm. Ez alkalmassá teszi szűkebb helyekre és több helyre egyaránt. De a Portofino a színek tekintetében sem hagy kívánnivalót maga után: Ha kontrasztot szeretne létrehozni a nappaliban, akkor a legjobb, ha a fekete színt választja. A szürke és a fehér színváltozatok viszont valamivel diszkrétebben illeszkednek a helyiségbe.
Fenntartható használat:
Az összes fém alkatrész kiváló minőségű porbevonatának köszönhetően a Portofino ellenáll a karcolásoknak, kopásnak és egyéb hatásoknak. Ezenkívül a robusztus acélból készült szerkezet nagy teherbírást és élettartamot biztosít. Így sokáig élvezheti a lépcsőházat.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Balra és jobbra tekercselt |
| Material Stufen | Acél |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Orsócső | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Korlát | PVC szürke, fekete vagy fehér |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcső + platform akár 300,3 cm-ig, 13 lépcső + platform 323,4 cm-ig, 14 lépcső + platform 346,5 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Mennyezeti nyílás | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 210-231 mm |
| A teljesítmény mélysége | 21 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Forgási szög fokozatonként | 29°, 25°, 22° |
| Platform szélessége | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Lépés erőssége | 12 mm |
| Orsó átmérője | 10,8 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 4 cm |
| Korlátrúd átmérője | 2,2 cm |
| Korlát magassága | 100 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |
Műszaki dokumentáció
Einbauanleitung_PortofinoKonfigurationen_Milano-Portofino_120 cm
Konfigurationen_Milano-Portofino_140 cm






