METALLICA SMART
Apgyvendinimo įstaigos:
- Vietą taupantys spiraliniai laiptai su laipteliais iš buko medienos masyvo
- Verpstė ir turėklai milteliniu būdu padengti juoda, pilka arba balta spalva
- Patogūs PVC turėklai
- Telpa į lubų angas, kurių ilgis ir plotis yra 130 x 78 cm
- Puikiai tinka palėpėms pertvarkyti
- Maksimalus grindų aukštis: 352,5 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 1.000,00 € through 1.400,00 €
apibūdinimas:
„Metallica Smart” spiraliniai laiptai yra labai vietą taupantis modelis. Jis gali būti naudojamas 130 x 78 cm dydžio lubų angose, todėl puikiai tinka palėpėms pertvarkyti.
Lankstus dizainas:
„Metallica Smart” turi laiptelius, pagamintus iš buko medienos masyvo. Jie turi įdubas atitinkamai kairėje ir dešinėje, kad būtų galima sukurti ypač vietą taupantį dizainą. Be to, jie yra padengti aukštos kokybės laku, kuris apsaugo medžiagą ir suteikia lengvą blizgesį. Verpstės ir vertikalūs turėklų strypai pagaminti iš plieno ir padengti milteliniu dažu juoda, pilka arba balta spalva. PVC turėklai taip pat yra juodos, pilkos arba baltos spalvos.
Tvarus naudojimas:
Metallica Smart spiraliniai laiptai yra puikus pasirinkimas ieškantiems tvaraus ir vietą taupančio sprendimo patekti į palėpę. Nepaisant mažo dydžio, šis modelis įtikina savo stabilumu, kurį lemia aukšta medžiagų kokybė.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Kairė ir dešinė suvynioti |
| Material Stufen | Bukas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Veleno vamzdis | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | Pilkos, juodos arba baltos spalvos PVC |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 žingsnių iki 305,5 cm, 13 žingsnių iki 329 cm, 14 žingsnių iki 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 130 x 78 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 190-235 mm |
| Našumo gylis | 15-21 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 54 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Veleno skersmuo | 10,8 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Turėklų strypo skersmuo | 2,2 cm |
| Turėklų aukštis | 100 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |






