METALLICA
Apgyvendinimo įstaigos:
- Spiraliniai laiptai palėpėms pertvarkyti
- Laiptų turėklai suteikia išskirtinę išvaizdą
- Vietą taupantys laipteliai iš buko medienos masyvo
- Metalinės dalys, dažytos milteliniu būdu juoda, pilka arba balta spalva
- Tinka lubų angoms, kurių matmenys 130 x 78 cm
- Maksimalus grindų aukštis: 352,5 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 950,00 € through 1.350,00 €
apibūdinimas:
„Metallica” sraigtiniai laiptai yra ypač vietą taupantis „Minka” modelis. Pagrindinis dydis yra 130 x 78 cm, todėl puikiai tinka palėpėms pertvarkyti ar atnaujinti. „Metallica” yra ne tik praktiškas, bet ir gerai atrodo su prašmatniais laipteliais.
Lankstus dizainas:
„Metallica” spiralinių laiptų laipteliai pagaminti iš buko medienos masyvo. Tai padengta smulkiu lako sluoksniu, kad būtų apsaugota ir dar kokybiškesnė išvaizda. Galima rinktis iš trijų veleno ir turėklų spalvų variantų: juodos, pilkos ir baltos. Tai leidžia pritaikyti laiptus prie interjero ir sukurti harmoningą išvaizdą.
Tvarus naudojimas:
Šių laiptų laiptų mediena atkeliauja iš Europos šalių ir yra supakuota kartu su plieninėmis dalimis Austrijoje. Visi metaliniai elementai yra milteliniu būdu dažyti pačios Minkos. Tai ne tik suteikia jiems norimą spalvą, bet ir apsaugo nuo visų rūšių nusidėvėjimo.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Kairė ir dešinė suvynioti |
| Material Stufen | Bukas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Veleno vamzdis | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | Pilkos, juodos arba baltos spalvos PVC |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 žingsnių iki 305,5 cm, 13 žingsnių iki 329 cm, 14 žingsnių iki 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 130 x 78 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 190-235 mm |
| Našumo gylis | 15-21 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 54 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Veleno skersmuo | 10,8 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Turėklų strypo skersmuo | 2,2 cm |
| Turėklų aukštis | 100 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |













































