METALLICA
Atribuudid:
- Keerdtrepp pööningute ümberkujundamiseks
- astmepiire annab erakordse välimuse
- Ruumisäästlikud astmed, mis on valmistatud tahkest pöögipuust
- Metallosad on pulbervärvitud musta, halli või valgega
- Sobib laeavadele, mõõtmetega 130 x 78 cm
- Maksimaalne põrandakõrgus: 352,5 cm
Brändi: Minka (AT)
Tarneaeg: 2–3 nädalat
Price range: 950,00 € through 1.350,00 €
Kirjeldus:
Metallica spiraaltrepp on Minka eriti ruumisäästlik mudel. Põhimõõtmed on 130 x 78 cm, mis sobib ideaalselt pööningu ümbertegemiseks või renoveerimiseks. Metallica pole mitte ainult praktiline, vaid näeb hea välja ka oma stiilse astmepiirdega.
Paindlik disain:
Metallica spiraaltrepi astmed on valmistatud massiivsest pöögipuust. See on kaetud peene lakikihiga, et tagada kaitse ja veelgi kvaliteetsem välimus. Spindli ja käsipuu jaoks on valida kolme värvivaliku vahel: must, hall ja valge. See võimaldab kohandada oma trepi interjööriga ja luua harmoonilise ilme.
Jätkusuutlik kasutamine:
Selle trepi trepi puit pärineb Euroopa riikidest ja pakendatakse koos terasosadega Austrias. Kõik metallelemendid on Minka enda poolt pulbervärvitud. See mitte ainult ei anna neile soovitud värvi, vaid kaitseb neid ka igasuguse kulumise eest.
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Vasak ja parem keerduvad |
| Material Stufen | Pöök |
| Piirdevardad | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Spindli toru | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Käsipuu | PVC hall, must või valge |
| Farbe Konstruktion | Black, Hall, Valge |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 astet kuni 305,5 cm, 13 astet kuni 329 cm, 14 astet kuni 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 130 x 78 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 190–235 mm |
| Esituse sügavus | 15–21 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 54 cm |
| Sammu tugevus | 3,5 cm |
| Spindli läbimõõt | 10,8 cm |
| Käsipuu diameeter | 4 cm |
| Piirde varda läbimõõt | 2,2 cm |
| Piirde kõrgus | 100 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |













































