METALLICA
Rekvizīti:
- Spirālveida kāpnes bēniņu pārveidošanai
- Pakāpienu margas nodrošina izcilu izskatu
- Vietu taupoši pakāpieni no dižskābarža masīvkoka
- Metāla detaļas pulverkrāsotas melnā, pelēkā vai baltā krāsā
- Piemērots griestu atverēm ar izmēriem 130 x 78 cm
- Maksimālais grīdas augstums: 352,5 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 950,00 € through 1.350,00 €
Apraksts:
Metallica spirālveida kāpnes ir īpaši vietu taupošs Minka modelis. Ar pamata izmēru 130 x 78 cm, tas ir ideāli piemērots bēniņu pārveidošanai vai atjaunošanai. Metallica ir ne tikai praktisks, bet arī labi izskatās ar elegantām pakāpienu margām.
Elastīgs dizains:
Metallica spirālveida kāpņu pakāpieni ir izgatavoti no dižskābarža masīvkoka. Tas ir pārklāts ar smalku lakas slāni, lai nodrošinātu aizsardzību un vēl augstākas kvalitātes izskatu. Vārpstai un margām ir trīs krāsu iespējas: melna, pelēka un balta. Tas ļauj pielāgot kāpnes interjeram un radīt harmonisku izskatu.
Ilgtspējīga izmantošana:
Koksne šo kāpņu pakāpieniem nāk no Eiropas valstīm un ir iepakota kopā ar tērauda detaļām Austrijā. Visi metāla elementi ir pulverkrāsoti ar pašu Minka. Tas ne tikai dod viņiem vēlamo krāsu, bet arī aizsargā tos no visu veidu nolietojuma.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Pa kreisi un pa labi |
| Material Stufen | Dižskābardis |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Vārpstas caurule | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Margas | PVC pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 soļi līdz 305,5 cm, 13 soļi līdz 329 cm, 14 soļi līdz 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 130 x 78 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 190-235 mm |
| Veiktspējas dziļums | 15-21 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 54 cm |
| Soļa spēks | 3,5 cm |
| Vārpstas diametrs | 10,8 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Margu stieņa diametrs | 2,2 cm |
| Margu augstums | 100 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |













































