HELIOS
- Lanksčiai sutrumpinti laipteliai iš buko medienos masyvo
- Milteliniu būdu dengtos metalinės juostelės sulaiko supjaustytus laiptelius ir paslepia sąsają
- Tinka lubų angoms, kurių ilgis 101-155 cm, o plotis 57-84 cm
- Metalinės dalys, dažytos milteliniu būdu juoda, pilka arba balta spalva
- Nerūdijančio plieno apatinės stygos, turėklai pagaminti iš aukštos kokybės PVC
- Maksimalus grindų aukštis: 352,5 cm
Prekės ženklas: Minka
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 1.350,00 € through 1.750,00 €
apibūdinimas:
Turite mažai vietos patekti į kitą aukštą, o standartiniai daugelio laiptų matmenys tiesiog netinka? Tai nebėra problema! Nes su „Helios” spiraliniais laiptais iš „Minka” galite patys iškirpti norimo ilgio laiptelius. Milteliniu būdu dengtų metalinių juostelių pagalba padalinti laipteliai pritvirtinami vienas prie kito ir tuo pačiu metu meistriškai paslepiama sąsaja.
Lankstus dizainas:
Dėl galimybės lanksčiai pjauti laiptelius, Helios spiraliniai laiptai tinka 101-155 x 57-84 cm lubų angoms. Todėl jis taip pat gali būti naudojamas labai mažuose liukuose. Laipteliai pagaminti iš lakuotos buko medienos. Metalinės dalys ir turėklai iš aukštos kokybės PVC yra juodos, pilkos ir baltos spalvos. Horizontalūs turėklų statramsčiai pagaminti iš nerūdijančio plieno.
Tvarus naudojimas:
Nors Helios sraigtiniai laiptai užima mažai vietos, jais vaikščioti itin malonu. Laipteliai suteikia pakankamai vietos protektoriui ir leidžia saugiai pakilti ir nusileisti saugiu laipteliu. Stabilus turėklas papildomai apsaugo laiptus iš išorės.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Veleno vamzdis | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Apatiniai akordai | Nerūdijantis plienas |
| Turėklai | PVC pilka, juoda arba balta |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Durchmesser | 93-147 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 žingsnių iki 305,5 cm, 14 žingsnių iki 329 cm, 15 žingsnių iki 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Našumo gylis | 15 – 23 cm |
| Sukimosi kampas vienam etapui | 20° |
| Freie Durchgangsbreite | 41 – 68 cm |
| Veleno skersmuo | 10,8 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |






