MONTE CARLO
Funkcijos:
- Vietą taupantys laiptai su elegantiškai suapvalintais mediniais laipteliais ir tiesiais metaliniais turėklais
- Du spalvų variantai: bukas arba beicuotas bukas ant riešutmedžio išvaizdos
- Metalinės dalys, dažytos milteliniu būdu juoda, pilka arba balta spalva
- Turėklai iš aukštos kokybės PVC patogiai guli rankoje
- Maksimalus grindų aukštis: 316,4 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 750,00 € through 1.150,00 €
apibūdinimas:
Apvalių ir tiesių linijų derinys paverčia Monte Carlo elegantiškais ir tuo pačiu paprastais, erdvę taupančiais laiptais. Suapvalintais mediniais laipteliais „Monte Carlo” užima labai mažai vietos, todėl telpa beveik bet kurioje gyvenamojoje erdvėje.
Lankstus dizainas:
Monte Karlo erdvę taupančių laiptų laipteliai pagaminti iš aukštos kokybės buko medienos. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, tiekiame juos natūralios išvaizdos arba nudažytus iki tamsesnio riešutmedžio išvaizdos. Metalinės dalys ir turėklai yra juodos, pilkos ir baltos spalvos. Tai leidžia individualizuoti laiptus pagal savo idėjas.
Dėl lankstaus pagrindo rėmo ir PVC turėklų Monte Carlo galima montuoti ne tik tiesiai, bet ir šiek tiek pasukti į kairę arba į dešinę. Tai leidžia sutaupyti dar daugiau vietos ir vis tiek saugiai patekti į kitą aukštą.
Tvarus naudojimas:
Visos Monte Karlo medžiagos atkeliauja iš Europos, yra apdorojamos ir pakuojamos Austrijoje. Tai ne tik teigiamai veikia produkto CO2 balansą, bet ir pastebima aukštoje kokybėje.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Tiesus |
| Material Stufen | Bukas, Bukas – graikinis riešutas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Centrinis sparnas | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | Pilkos, juodos arba baltos spalvos PVC |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 žingsnių iki 293,8 cm, 13 žingsnių iki 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Dvipusis, Vienpusis |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 17,2-22,6 cm |
| Našumo gylis | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Turėklų aukštis | 90 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |





















