MONTE CARLO
Kenmerken:
- Ruimtebesparende trap met elegant afgeronde houten treden en rechte metalen reling
- Twee kleurvarianten voor de trappen: beuk of gekleurde beuk op walnoot look
- Metalen onderdelen poedergecoat in zwart, grijs of wit
- De leuning van hoogwaardige PVC ligt comfortabel in de hand
- Maximale vloerhoogte: 316,4 cm
Merk: Minka (AT)
Levertijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 750,00 € tot 1.150,00 €
Beschrijving:
De combinatie van ronde en rechte lijnen maakt de Monte Carlo een elegante en tegelijkertijd eenvoudige, ruimtebesparende trap. Met zijn afgeronde houten treden neemt de Monte Carlo zeer weinig ruimte in en past daarom in bijna elke woonruimte.
Flexibel ontwerp:
De treden van de ruimtebesparende trap in Monte Carlo zijn gemaakt van beukenhout van hoge kwaliteit. Afhankelijk van uw wensen leveren wij ze in een natuurlijke look of gekleurd tot een donkere walnootachtige uitstraling. De metalen onderdelen en de leuning zijn verkrijgbaar in zwart, grijs en wit. Hierdoor kun je je trap personaliseren volgens je eigen ideeën.
Dankzij het flexibele basisframe en de PVC-handrail kan de Monte Carlo niet alleen rechtop worden gemonteerd, maar ook licht naar links of rechts worden gedraaid. Hierdoor bespaar je nog meer ruimte en kom je toch veilig naar de volgende verdieping.
Duurzaam gebruik:
De materialen van de Monte Carlo komen allemaal uit Europa en worden verwerkt en verpakt in Oostenrijk. Dit heeft niet alleen een positief effect op de CO2-balans van het product, maar is ook merkbaar in de hoge kwaliteit.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | Recht |
| Material Stufen | Beuk, Beuk – Walnoot |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Middenbalk | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Leuning | PVC in grijs, zwart of wit |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit, Zwart |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden tot 293,8 cm, 13 treden tot 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Enkelzijdig, Tweezijdig |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Hellingshoogte per stap | 17,2-22,6 cm |
| Diepte van de uitvoering | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Stap Sterkte | 3,5 cm |
| Relinghoogte | 90 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |





















