MONTE CARLO
Funkcje:
- Oszczędne schody z elegancko zaokrąglonymi drewnianymi stopniami i prostą metalową balustradą
- Dwa warianty kolorystyczne stopni: buk lub bejcowany buk na orzechu włoskim
- Części metalowe malowane proszkowo na czarno, szare lub białe
- Poręcz wykonana z wysokiej jakości PVC wygodnie leży w dłoni
- Maksymalna wysokość podłogi: 316,4 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 750,00 € do 1.150,00 €
Opis:
Połączenie okrągłych i prostych linii sprawia, że Monte Carlo to eleganckie, a jednocześnie proste, oszczędzające miejsce schody. Dzięki zaokrąglonym drewnianym schodom Monte Carlo zajmuje bardzo mało miejsca i dlatego pasuje niemal do każdej przestrzeni mieszkalnej.
Elastyczny projekt:
Schody schodów Monte Carlo, oszczędzających przestrzeń, wykonane są z wysokiej jakości drewna bukowego. W zależności od Twoich życzeń oferujemy je w naturalnym wyglądzie lub w barwieniu na ciemniejszy orzech. Metalowe części i poręcz dostępne są w kolorach czarnym, szarym i białym. Pozwala to spersonalizować schody według własnych pomysłów.
Dzięki elastycznej ramie podstawowej i poręczy z PVC Monte Carlo można montować nie tylko prosto, ale także lekko obrócić w lewo lub prawo. Dzięki temu możesz zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca i bezpiecznie dotrzeć na kolejne piętro.
Zrównoważone wykorzystanie:
Materiały Monte Carlo pochodzą z Europy i są przetwarzane oraz pakowane w Austrii. Ma to nie tylko pozytywny wpływ na bilans CO2 produktu, ale jest to także widoczne w wysokiej jakości.
| Zakres zastosowań | Wnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Egzekucja | Prosta |
| Material Stufen | Buk, Buk – orzech włoski |
| Pręty poręczowe | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Środkowy belek | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Poręcz | PVC w szarym, czarnym lub białym kolorze |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni do 293,8 cm, 13 stopni do 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Dwustronne, Jednostronne |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Wysokość nachylenia na każdy stopień | 17,2-22,6 cm |
| Głębokość wydajności | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Siła kroku | 3,5 cm |
| Wysokość balustrady | 90 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |





















