MONACO
Funkcje:
- Wizualnie podkreśla każdy dom zaokrąglonymi schodami i elegancką balustradą
- Dodatkowa oszczędność miejsca dzięki schodom samba, do których można wejść z jednej strony
- Schody wykonane z drewna bukowego lub bejcowane na ciemniejszy kolor orzecha włoskiego
- Części metalowe malowane proszkowo na czarno, szare lub białe
- Można je zamontować prosto lub lekko obrócić w lewo lub w prawo
- Maksymalna wysokość podłogi: 316,4 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 750,00 € do 1.150,00 €
Opis:
Schody oszczędzające przestrzeń Monako zręcznie łączą design z funkcjonalnością. Dzięki zaokrąglonym schodom i eleganckiej poręczy, schody oszczędzające przestrzeń w Monako są niezwykłym punktem przyciągającym wzrok w Twojej przestrzeni mieszkalnej. Jednocześnie zajmuje bardzo mało miejsca i może być montowana w bardzo wąskich i wąskich miejscach.
Elastyczny projekt:
Jednokierunkowe stopnie Monaco dostępne są w dwóch różnych kolorach. Jeśli wolisz lżejsze drewno, najlepiej użyć naturalnego drewna bukowego. Z kolei stopnie barwione orzechem włoskim są bardziej kontrastujące. W zależności od Twoich życzeń możesz wybrać kolory czarne, szare i białe dla metalowych części. Dzięki elastycznym elementom nośnym Monaco Monaco można montować prosto lub lekko w lewo lub w prawo.
Zrównoważone wykorzystanie:
Metal schodów oszczędzających przestrzeń w Monako jest pokryty wysokiej jakości powłoką proszkową, która nie tylko wizualnie podkreśla materiał, ale także zwiększa jego odporność. Nie musisz się więc martwić o zadrapania czy zużycie podczas codziennego użytkowania.
| Zakres zastosowań | Wnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Egzekucja | Prosta |
| Material Stufen | Buk, Buk – orzech włoski |
| Pręty poręczowe | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Środkowy belek | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Poręcz | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni do 293,8 cm, 13 stopni do 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Dwustronne, Jednostronne |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Wysokość nachylenia na każdy stopień | 17,2-22,6 cm |
| Głębokość wydajności | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Siła kroku | 3,5 cm |
| Wysokość balustrady | 90 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |





















