MONACO
Značajke:
- Vizualno obogaćuje svaki dom zaobljenim stepenicama i elegantnom ogradom
- Dodatna ušteda prostora zahvaljujući stepenicama za sambu koje se mogu pristupiti s jedne strane
- Stepenice od bukovog drveta ili obojene u tamniji orahov izgled
- Metalni dijelovi premazani prahom u crnoj, sivoj ili bijeloj boji
- Može se montirati ravno ili blago rotirati ulijevo ili desno
- Maksimalna visina poda: 316,4 cm
Marka: Minka (AT)
Vrijeme isporuke: 2-3 tjedna
Raspon cijena: od 750,00 € do 1.150,00 €
Opis:
Monaco stubište koje štedi prostor vješto spaja dizajn i funkcionalnost. Sa zaobljenim stepenicama i elegantnom ogradom, Monaco stepenice koje štede prostor izvanredno privlače pogled u vašem životnom prostoru. Istovremeno, zauzima vrlo malo prostora i može se instalirati i na vrlo uskim i uskim mjestima.
Fleksibilan dizajn:
Jednosmjerni stepenici Monaca dostupni su u dvije različite boje. Ako volite svjetlije, najbolje je koristiti prirodno bukovo drvo. S druge strane, stepenice obojene orahom su kontrastnije. Ovisno o vašim željama, možete birati između boja crne, sive i bijele za metalne dijelove. Zahvaljujući fleksibilnim elementima za nošenje Monaca, Monaco se može montirati ravno ili blago lijevo ili desno.
Održiva upotreba:
Metal stepenica koje štede prostor u Monaku opremljene su visokokvalitetnim praškastim premazom, što ne samo da vizualno poboljšava materijal, već ga čini i otpornijim. Tako da se ne morate brinuti o ogrebotinama ili trošenju tijekom svakodnevne upotrebe.
| Opseg primjene | Unutrašnjost |
|---|---|
| Pričvršćivanje | Strop |
| Pogubljenje | Ravno |
| Material Stufen | Bukva, Bukva – Orah |
| Šipke za ogradu | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Središnji nosač | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Rukohvat | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Farbe Konstruktion | Bijela, Crna, Siva |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stepenica do 293,8 cm, 13 stepenica do 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Dvostrana, Jednostrana |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Visina nagiba po stepenici | 17,2-22,6 cm |
| Dubina izvedbe | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Snaga koraka | 3,5 cm |
| Visina ograde | 90 cm |
| Nosivost | 800 kg / stepenice 200 kg / stepenica |





















