MONACO
Vlastnosti:
- Vizuálně vylepší každý domov zaoblenými schody a elegantním schůdkovým zábradlím
- Extra úspora místa díky schodům samby, které jsou přístupné z jedné strany
- Schůdky z bukového dřeva nebo mořené do tmavšího ořechového vzhledu
- Kovové části práškově lakované v černé, šedé nebo bílé barvě
- Lze namontovat rovně nebo mírně pootočené doleva nebo doprava
- Maximální výška podlahy: 316,4 cm
Značka: Minka (AT)
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Rozpětí cen: 750,00 € až 1.150,00 €
Popis:
Monacké schodiště šetřící prostor mistrně kombinuje design s funkčností. Díky zaobleným schodům a elegantnímu zábradlí je monakské schodiště šetřící prostor mimořádným poutem ve vašem obytném prostoru. Zároveň zabírá velmi málo místa a lze jej instalovat i na velmi úzkých a úzkých místech.
Flexibilní design:
Jednosměrné schůdky Monaco jsou k dispozici ve dvou různých barvách. Pokud máte rádi lehčí, je nejlepší použít přírodní bukové dřevo. Na druhou stranu schody mořené vlašským ořechem jsou kontrastnější. V závislosti na vašem přání si můžete vybrat mezi barvami černé, šedé a bílé kovové části. Díky flexibilním nosným prvkům Monaco lze Monaco namontovat rovně nebo mírně doleva nebo doprava.
Udržitelné používání:
Kov prostorově úsporného schodiště Monaco je opatřen vysoce kvalitním práškovým lakem, který nejen vizuálně zvýrazňuje materiál, ale také jej činí odolnějším. Nemusíte se tedy obávat poškrábání ani opotřebení při každodenním používání.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | Přímý |
| Material Stufen | Buk |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Středový nosník | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Černý, Šedý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodů až do výšky 293,8 cm, 13 schodů až do 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Bilaterální, Jednostranný |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Výška sklonu na jeden krok | 17,2–22,6 cm |
| Hloubka výkonu | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Síla kroku | 3,5 cm |
| Výška zábradlí | 90 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |





















