METALLICA SMART
Rekvizīti:
- Vietu taupošas spirālveida kāpnes ar pakāpieniem no dižskābarža masīvkoka
- Vārpsta un margas pulverkrāsotas melnā, pelēkā vai baltā krāsā
- Ērtas PVC margas
- Iederas griestu atverēs ar garumu un platumu 130 x 78 cm
- Ideāli piemērots bēniņu pārveidošanai
- Maksimālais grīdas augstums: 352,5 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.000,00 € through 1.400,00 €
Apraksts:
Metallica Smart spirālveida kāpnes ir ļoti vietu taupošs modelis. To var izmantot griestu atverēs, kuru izmēri ir 130 x 78 cm, un tāpēc tas ir ideāli piemērots bēniņu pārveidošanai.
Elastīgs dizains:
Metallica Smart ir pakāpieni, kas izgatavoti no dižskābarža masīvkoka. Tiem ir padziļinājumi attiecīgi kreisajā un labajā pusē, lai nodrošinātu īpaši vietu taupošu dizainu. Turklāt tie ir pārklāti ar augstas kvalitātes laku, kas aizsargā materiālu un nodrošina nelielu spīdumu. Vārpstas un vertikālie margu stieņi ir izgatavoti no tērauda un pārklāti ar pulvera pārklājumu melnā, pelēkā vai baltā krāsā. PVC margas ir pieejamas arī melnā, pelēkā vai baltā krāsā.
Ilgtspējīga izmantošana:
Metallica Smart spirālveida kāpnes ir lieliska izvēle tiem, kas meklē ilgtspējīgu un vietu taupošu risinājumu, lai nokļūtu bēniņos. Neskatoties uz mazo izmēru, šis modelis pārliecina ar savu stabilitāti, kas ir pateicoties materiālu augstajai kvalitātei.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Pa kreisi un pa labi |
| Material Stufen | Dižskābardis |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Vārpstas caurule | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Margas | PVC pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 soļi līdz 305,5 cm, 13 soļi līdz 329 cm, 14 soļi līdz 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 130 x 78 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 190-235 mm |
| Veiktspējas dziļums | 15-21 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 54 cm |
| Soļa spēks | 3,5 cm |
| Vārpstas diametrs | 10,8 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Margu stieņa diametrs | 2,2 cm |
| Margu augstums | 100 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |






