SUONO SMART
Eigenschappen:
- Met name de ruimtebesparende wenteltrap
- Kan worden geïnstalleerd in plafondopeningen voor lofttrappen
- Maatopties: 120×68 cm of 140×78 cm
- Treden gemaakt van beukenhout en metalen onderdelen, poedergecoat in zwart, grijs of wit
- Stevige constructie en een leuning van PVC zorgen voor een veilige klim- en afdaling
- Maximale vloerhoogte: 352,5 cm
Merk: Minka (AT)
Bezorgtijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 800,00 € tot 1.300,00 €
Beschrijving:
De Suono Smart is een van Minka’s kleinste wenteltrappen. Het grote voordeel van deze trap is dat deze ook in plafondopeningen voor zoldertrappen kan worden geplaatst. Dit maakt het perfect voor wie op zoek is naar een bijzonder ruimtebesparende oplossing om naar de volgende verdieping te gaan. Vooral voor de ombouw van een zolder is de Suono Smart met zijn stevige PVC-handrail de ideale keuze.
Flexibel ontwerp:
De Suono Smart is verkrijgbaar met een diameter van 120 of 140 cm. Afhankelijk van de grootte past hij perfect in een plafondopening van 120×68 cm of 140×78 cm. Voor de metalen onderdelen van de Suono Smart kun je kiezen tussen een poedercoating in zwart, grijs of wit. De treden van beukenhout geven een natuurlijke uitstraling en de leuning van doorlopend PVC ligt comfortabel in de hand.
Duurzaam gebruik:
De Suono Smart is perfect als alternatief voor zoldertrappen. Ondanks het smalle ontwerp maakt het een veilige klim- en daling mogelijk dankzij de stabiele spindelbuis en de rechte leuning van PVC. Het hout van de trappen komt uit Europa – de onderdelen van de Suono Smart zijn daarom niet halverwege de wereld gereisd en worden gekenmerkt door een goede CO2-balans.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | Links en rechts opgerold |
| Material Stufen | Beuk |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Spindel buis | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Leuning | PVC in grijs, zwart of wit |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit, Zwart |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden tot 305,5 cm, 13 treden tot 329 cm, 14 treden tot 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 120 x 68 cm, 140 x 78 cm |
| Hellingshoogte per stap | 190-235 mm |
| Diepte van de uitvoering | 9,6-15,4 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 50,8 cm, 60,9 cm |
| Stap Sterkte | 3,5 cm |
| Spildiameter | 10,8 cm |
| Handleuningdiameter | 4 cm |
| Diameter van de relingstang | 2,2 cm |
| Relinghoogte | 90 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |




















