SCALANT SCARVO L
Właściwości:
- Schody jednopiętrowe
- Dla wysokości od 450 do 1334 cm
- Średnice zewnętrzne dostępne w Ø 130 cm, 160 cm, 180 cm i 225 cm
- Warstwa antykorozyjna dla maksymalnej ochrony przed rdzą
- Cynkowanie gorące zgodnie z normą DIN ISO 1461
- Łatwy montaż według naszych instrukcji (2 osoby około 1 dzień)
Marka: SKALANT (EN)
Czas dostawy: 2-6 tygodni
Zakres cen: od 4.445,00 € do 14.425,00 €
Dzięki spiralnym schodom SCARVO L marki SCALANT wykonanym z ocynkowanej stali gorąco-zanurzonej, obejmującym 2–4 podesty, można dotrzeć od dwóch do czterech pięter zewnętrznymi schodami. Oprócz atrakcyjnego designu, SCARVO L wyróżnia się przede wszystkim maksymalną funkcjonalnością oraz szybkim i bezwysiłkowym montażem niemal w każdej sytuacji tarasowej. Stalowe schody są odpowiednie do użytkowych wysokości od 450 cm i mogą być opcjonalnie przedłużone do 1334 cm. SCARVO L można ustawić zarówno po lewej, jak i prawej stronie. Antypoślizgowa rozszerzona siatka stopni niezawodnie zapobiega powstawaniu kałuż i powstawaniu lodu. Dla jeszcze większego komfortu możesz wybrać antracytowe osłony schodków WPC.
| Zakres zastosowań | Zewnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Egzekucja | Lewo i prawo skręcone |
| Material Stufen | Rozszerzona siatka, WPC |
| Pręty poręczowe | Stal ocynkowana na gorąco wykonana z anodowanego aluminium |
| Materiały mocujące | Stal nierdzewna |
| Poręcz | Stal ocynkowana na gorąco wykonana z anodowanego aluminium |
| Farbe Konstruktion | Ocynkowane |
| Durchmesser | 130 cm, 160 cm, 180 cm, 225 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 1.334 cm |
| Podest | Dreieck, Viereck (Eckeinbau) |
| Wymiary platformy | 67 x 67 cm, 82 x 82 cm, 95 x 95 cm, 118 x 118 cm |
| Otwór sufitowy | Min. 135 x 135 cm, min. 165 x 165 cm, min. 185 x 185 cm, min. 230 x 230 cm |
| Wysokość nachylenia na każdy stopień | 18 – 23 cm |
| Głębokość wydajności | 25 cm (przy 130 cm), 28 cm (przy 160 cm), 30 cm (przy 180 cm), 28 cm (przy 225 cm) |
| Stufenbreite | 110 cm, 65 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 100 cm, 55 cm, 70 cm, 80 cm |
| Nośność | 200 kg na krok |









