SUONO SMART
Właściwości:
- Szczególnie oszczędzające miejsce spiralne schody
- Można je montować w otworach sufitowych na schodach na antresoli
- Opcje rozmiarów: 120×68 cm lub 140×78 cm
- Schody wykonane z drewna bukowego i metalowych części pokrytych proszką na czarno, szare lub białe
- Solidna konstrukcja i poręcz z PVC zapewniają bezpieczne wejście i zejście
- Maksymalna wysokość podłogi: 352,5 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 800,00 € do 1.300,00 €
Opis:
Suono Smart to jedne z najmniejszych spiralnych schodów Minki. Dużą zaletą tych schodów jest to, że można je również montować w otworach sufitowych na schodach na antresoli. To czyni ją idealną dla tych, którzy szukają szczególnie oszczędzającego miejsca rozwiązania, aby dostać się na kolejne piętro. Szczególnie do przebudowy strychu, Suono Smart z solidną poręczą z PVC jest idealnym wyborem.
Elastyczny projekt:
Suono Smart jest dostępny w średnicy 120 lub 140 cm. W zależności od rozmiaru, idealnie mieści się w otworze sufitowym o szerokości 120×68 cm lub 140×78 cm. Do metalowych części Suono Smart możesz wybrać powłokę proszkową w kolorze czarnym, szarym lub białym. Stopnie z drewna bukowego nadają naturalny wygląd, a poręcz wykonana z ciągłego PVC wygodnie leży w dłoni.
Zrównoważone wykorzystanie:
Suono Smart to idealna propozycja dla schodów na antresoli. Pomimo wąskiej konstrukcji, umożliwia bezpieczne wspinaczki i opadanie dzięki stabilnej rurze wrzeciona oraz prostej poręczy z PVC. Drewno schodów pochodzi z Europy – części Suono Smart nie przeszły więc pół świata i charakteryzują się dobrą bilansem CO2.
| Zakres zastosowań | Wnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Egzekucja | Lewo i prawo skręcone |
| Material Stufen | Buk |
| Pręty poręczowe | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Rura wrzeciona | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Poręcz | PVC w szarym, czarnym lub białym kolorze |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni do 305,5 cm, 13 stopni do 329 cm, 14 stopni do 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 120 x 68 cm, 140 x 78 cm |
| Wysokość nachylenia na każdy stopień | 190-235 mm |
| Głębokość wydajności | 9,6-15,4 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 50,8 cm, 60,9 cm |
| Siła kroku | 3,5 cm |
| Średnica wrzeciona | 10,8 cm |
| Średnica poręczy | 4 cm |
| Średnica drążka balustrady | 2,2 cm |
| Wysokość balustrady | 90 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |




















