d’OPERA T20 KIT – italský design schodiště šetřící prostor
D’OPERA T20 KIT kombinuje italský design, funkčnost a maximální využití prostoru.
Díky trojúhelníkovému stupničnímu tvaru, který výrazně snižuje požadovanou podlahovou plochu, toto schodiště harmonicky zapadá i do velmi malých místností. Jejich moderní, elegantní vzhled z nich činí ideální řešení téměř pro jakoukoli životní situaci.
Struktura
Nosná konstrukce se skládá z robustních ocelových prvků, které jsou mezi schody spojeny speciálními podložkami . Tyto umožňují přesné nastavení sklonu, takže schodiště lze flexibilně přizpůsobit různým instalačním situacím.
Schody
Pásy jsou vyrobeny z tvarované oceli v charakteristickém trojúhelníkovém tvaru.
Jsou uspořádány do zrcadlového obrazu, aby byla zajištěna vysoká úroveň pohodlí a bezpečnosti při chůzi navzdory jejich kompaktní konstrukci.
Tento speciální tvar téměř snižuje požadovanou délku v půdorysu na polovinu – ideální pro stísněné prostory a efektivní řešení půdorysu.
Zábradlí
Zábradlí modelu R2 se skládá z válcových ocelových vřetenek (Ø 20 mm), které jsou přímo připevněny ke schodům pomocí kovových pouzdr.
Tento design umožňuje nastavit výšku vřetena podle změny sklonu schodů.
Zábradlí, vyrobené z trubkové oceli o průměru 42,4 mm , je na vřetenech upevněno pomocí speciálních spojů, díky nimž se dokonale přizpůsobuje svahu a poskytuje stabilní, bezpečné vedení.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | Přímý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 schodů pro 252 cm – 279 cm, 12 schodů: 273 cm – 299 cm, 13 schodů 294 cm – 322 cm, 14 schodů 315 cm – 345 cm |
| Deckenöffnung | 130 x 70 cm |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Bronz, Černý, Šedý |
| Stufenbreite | 64 cm |
| Šířka schodiště | 64 cm |
| Hloubka výkonu | 24 cm |
| Svah | 210 mm, 215 mm, 220 mm, 225 mm, 230 mm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Výška zábradlí | 105,8 cm |






