d’OPERA T20 KIT – itāļu stila dizaina telpu taupošas kāpnes
d’OPERA T20 KIT apvieno itāļu dizainu, funkcionalitāti un maksimālu telpas izmantošanu.
Pateicoties trīsstūrveida pakāpiena formai, kas ievērojami samazina nepieciešamo grīdas platību, šīs kāpnes harmoniski iederas pat ļoti mazās telpās. To modernais, elegantais izskats padara tos par ideālu risinājumu gandrīz jebkurai dzīves situācijai.
Struktūra
Nesošā konstrukcija sastāv no izturīgiem tērauda elementiem, kas ir savienoti starp pakāpieniem ar īpašiem starplikām . Tie ļauj precīzi regulēt slīpumu, lai kāpnes varētu elastīgi pielāgot dažādām uzstādīšanas situācijām.
Soļi
Protektori ir izgatavoti no formēta tērauda raksturīgā trīsstūrveida dizainā.
Tie ir izvietoti spoguļattēlā, lai nodrošinātu augstu staigāšanas komforta un drošības līmeni, neskatoties uz to kompakto dizainu.
Šī īpašā forma gandrīz uz pusi samazina nepieciešamo garumu grīdas plānā – ideāli piemērots šaurām telpām un efektīviem grīdas plānojuma risinājumiem.
Margas
R2 modeļa margas sastāv no cilindriskām tērauda vārpstām (Ø 20 mm), kas ir piestiprinātas tieši pie pakāpieniem ar metāla buksēm.
Šis dizains ļauj pielāgot vārpstu augstumu, ja mainās kāpņu slīpums.
Margas, kas izgatavotas no 42,4 mm cauruļveida tērauda , ir uzstādītas uz vārpstām ar speciāliem savienojumiem, pateicoties kuriem tas lieliski pielāgojas slīpumam un nodrošina stabilu, drošu vadību.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Taisni |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 soļi 252 cm – 279 cm, 12 pakāpieni 273 cm – 299 cm, 13 soļi 294 cm – 322 cm, 14 soļi 315 cm – 345 cm |
| Deckenöffnung | 130 x 70 cm |
| Farbe Konstruktion | Balts, Bronza, Melns, Pelēks |
| Stufenbreite | 64 cm |
| Kāpņu platums | 64 cm |
| Veiktspējas dziļums | 24 cm |
| Slīpums | 210 mm, 215 mm, 220 mm, 225 mm, 230 mm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Margu augstums | 105,8 cm |






