d’OPERA T20 komplekt – Itaalia stiilis ruumisäästlik trepp
d’OPERA T20 KIT ühendab Itaalia disaini, funktsionaalsuse ja maksimaalse ruumikasutuse.
Kolmnurkse astme kuju tõttu, mis vähendab oluliselt vajalikku põrandapinda, sobib see trepp harmooniliselt isegi väga väikestesse ruumidesse. Nende kaasaegne ja elegantne välimus teeb neist ideaalse lahenduse peaaegu igasse elukorraldusse.
Struktuur
Kandekonstruktsioon koosneb tugevatest teraselementidest, mis on treppide vahel ühendatud spetsiaalsete vahetükkidega . Need võimaldavad täpset kalde reguleerimist, nii et trepp saab paindlikult kohandada erinevate paigaldusolukordadega.
Astmed
Roomikud on valmistatud vormitud terasest iseloomuliku kolmnurkse kujundusega.
Need on paigutatud peegelpildina, et tagada kõrge kõndimismugavus ja ohutus hoolimata kompaktsest disainist.
See eriline kuju vähendab peaaegu poole võrra nõutava pikkuse põhiplaanis – ideaalne kitsastele ruumidele ja tõhusatele põhiplaanilahendustele.
Piire
R2 mudeli piire koosneb silindrilistest terasest spindlitest (Ø 20 mm), mis kinnitatakse otse astmetele metallpukside abil.
See disain võimaldab treppide kõrgust reguleerida, kui trepi kalle muutub.
Käsipuu, mis on valmistatud 42,4 mm toruterasest , on kinnitatud spindlitele spetsiaalsete ühendustega, mis kohandub täiuslikult kaldega ja tagab stabiilse ning ohutu juhimise.
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Otse |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 astet 252 cm – 279 cm jaoks, 12 astet 273 cm – 299 cm, 13 astet 294 cm – 322 cm, 14 sammu 315 cm – 345 cm |
| Deckenöffnung | 130 x 70 cm |
| Farbe Konstruktion | Black, Hall, Pronks, Valge |
| Stufenbreite | 64 cm |
| Trepi laius | 64 cm |
| Esituse sügavus | 24 cm |
| Nõlv | 210 mm, 215 mm, 220 mm, 225 mm, 230 mm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Piirde kõrgus | 105,8 cm |






