SPINO CINK PAMETNO
Svojstava:
- Dinamičko spiralno stubište za vanjsku upotrebu
- Moguća je i unutarnja upotreba
- Stepenice s kvačicama omogućuju sigurno penjanje stepenicama
- Ograda s gredama od nehrđajućeg čelika i rukohvatom od visokokvalitetnog PVC-a
- Dostupan u četiri promjera: 120, 140, 160 ili 180 cm
- Maksimalna visina poda: 352,5 cm
Marka: Minka (AT)
Vrijeme isporuke: 2-3 tjedna
Raspon cijena: od 1.700,00 € do 2.700,00 €
Opis:
Ako tražite dinamično spiralno stubište za vanjsku upotrebu, Spino Zink Smart je vrlo dobar izbor. Stepenice s gredama omogućuju vam brz, ugodan i siguran pristup terasama, povišenim ulazima ili višim katovima. Pocinčana ograda dobiva moderan štih zahvaljujući gredama od nehrđajućeg čelika i rukohvatu izrađenoj od visokokvalitetnog PVC-a.
Fleksibilan dizajn:
Spino Zink Smart vanjske stepenice dostupne su u četiri različita promjera. Ovisno o tome koliko prostora imate, možete birati između 120, 140, 160 i 180 cm. Maksimalna visina poda ovog vanjskog stubišta je nešto više od tri metra. Međutim, Spino Zink Smart je također prikladan za niže katove. Za to jednostavno izostavite pojedinačne korake ili prilagodite nagib po koraku pojedinačno.
Održiva upotreba:
Zahvaljujući galvanizaciji svih čeličnih dijelova, spiralno stubište Spino Zink Smart zaštićeno je od svih vrsta utjecaja iz okoline. Grede od nehrđajućeg čelika i rukohvat izrađeni od visokokvalitetnog PVC-a također bez napora odolijevaju vjetru i vremenskim uvjetima. Tako možeš uživati u penjanju stepenicama na duže staze.
| Opseg primjene | Eksterijer |
|---|---|
| Pričvršćivanje | Strop |
| Pogubljenje | Lijevo i desno uvijene |
| Material Stufen | Čelik |
| Šipke za ogradu | Pocinčani čelik |
| Cijev vretena | Pocinčani čelik |
| Donji akordi | Nehrđajući čelik |
| Rukohvat | PVC |
| Farbe Konstruktion | Pocinčane |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stepenica + platforma do 305,5 cm, 13 stepenica + platforma do 329 cm, 14 stepenica + platforma do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Otvor stropa | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm, 185 x 180 cm |
| Visina nagiba po stepenici | 190-235 mm |
| Dubina izvedbe | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Kut rotacije po stupnju | 29,6°, 25°, 21,9°, 19,4° |
| Širina perona | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Snaga koraka | 3 mm |
| Promjer vretena | 10,8 cm |
| Promjer rukohvata | 4 cm |
| Promjer šipke ograde | 2,2 cm |
| Visina ograde | 100 cm |
| Nosivost | 800 kg / stepenice 200 kg / stepenica |
Tehnička dokumentacija
Einbauanleitung_Spino Zinc Smart
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm
Assembly Video






