SPINO ZINK SMART
Vlastnosti:
- Dynamické točité schodisko pre vonkajšie použitie
- Možné použitie aj v interiéri
- Schody s gombíkmi umožňujú bezpečné stúpanie po schodoch
- Zábradlie s nosníkmi z nehrdzavejúcej ocele a zábradlím z kvalitného PVC
- K dispozícii v štyroch priemeroch: 120, 140, 160 alebo 180 cm
- Maximálna výška podlahy: 352,5 cm
Značka: Minka (AT)
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Price range: 1.700,00 € through 2.700,00 €
Popis:
Ak hľadáte dynamické točité schodisko pre vonkajšie použitie, Spino Zink Smart je veľmi dobrou voľbou. Schody s hrotmi vám umožnia rýchlo, príjemne a bezpečne sa dostať na terasy, vyvýšené vchody alebo vyššie poschodia. Pozinkované zábradlie dodávajú moderný nádych nosníkom z nehrdzavejúcej ocele a zábradliu z kvalitného PVC.
Flexibilný dizajn:
Vonkajšie schodisko Spino Zink Smart je k dispozícii v štyroch rôznych priemeroch. V závislosti od toho, koľko miesta máte k dispozícii, si môžete vybrať medzi 120, 140, 160 a 180 cm. Maximálna výška podlahy tohto vonkajšieho schodiska je niečo vyše troch metrov. Spino Zink Smart je však vhodný aj do nižších poschodí. Za týmto účelom jednoducho vynechajte jednotlivé kroky alebo upravte sklon každého kroku individuálne.
Udržateľné používanie:
Vďaka pozinkovaniu všetkých oceľových častí je točité schodisko Spino Zink Smart chránené pred všetkými druhmi vplyvov prostredia. Nosníky z nehrdzavejúcej ocele a zábradlie z kvalitného PVC tiež bez námahy odolávajú vetru a poveternostným vplyvom. Chôdzu po schodoch si tak môžete užívať dlhodobo.
| Rozsah | Mimo |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Material Stufen | Oceľ |
| Rúrka vretena | Pozinkovaná oceľ |
| Dolné akordy | Nehrdzavejúca oceľ |
| Zábradlie | PVC |
| Farbe Konstruktion | Pozinkovaný |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodov + plošina do 305,5 cm, 13 schodov + plošina do 329 cm, 14 schodov + plošina do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Hĺbka výkonu | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Uhol natočenia na stupeň | 29,6°, 25°, 21,9°, 19,4° |
| Šírka plošiny | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Priemer vretena | 10,8 cm |
| Priemer zábradlia | 4 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentácia
Einbauanleitung_Spino Zinc Smart
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm
Montážne video






