SPINO ZINKOVÁ FARBA
Vlastnosti:
- Moderné vonkajšie schodisko ako pútač pozornosti v každej záhrade
- Dvojitá ochrana dielov: pozinkované a práškovo lakované
- Tri farebné možnosti: čierna, antracitová alebo biela
- Spodné akordy z nehrdzavejúcej ocele, zábradlie vyrobené z robustného PVC
- K dispozícii v štyroch priemeroch: 120, 140, 160 alebo 180 cm
- Maximálna výška podlahy: 352,5 cm
Značka: Minka (AT)
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Price range: 1.800,00 € through 2.800,00 €
Popis:
Vonkajšie schodisko Spino Zink Color je skutočným pútačom pozornosti v každej záhrade. Vďaka svojej robustnej pozinkovanej oceľovej konštrukcii a práškovému lakovaniu v rôznych farbách šikovne kombinuje funkčnosť a dizajn.
Flexibilný dizajn:
Oceľové časti točitého schodiska Spino Zink Color sú nielen pozinkované, ale aj práškovo lakované. Na výber sú tri rôzne farby: čierna, antracitová a biela. Plastové zábradlie je zachované v rovnakej farbe a spodné popruhy sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. V závislosti od toho, koľko miesta je vonku k dispozícii, prichádzajú do úvahy priemery 120, 140, 160 alebo 180 cm.
Udržateľné používanie:
Galvanizácia a dodatočné práškové lakovanie oceľových častí chráni materiál dvakrát. To znamená, že vonkajšie schodisko Spino Zink Color je odolné voči korózii a rôznym vplyvom prostredia. Stupne s hrotmi a stabilné spodné zábradlie umožňujú vždy bezšmykové a bezpečné stúpanie po schodoch.
| Rozsah | Mimo |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Material Stufen | Oceľ |
| Rúrka vretena | Pozinkovaná oceľ a práškové lakovanie v sivej, čiernej alebo bielej farbe |
| Dolné akordy | Nehrdzavejúca oceľ |
| Zábradlie | PVC čierna alebo biela |
| Farbe Konstruktion | Biela, Čierna, Sivý |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodov + plošina do 305,5 cm, 13 schodov + plošina do 329 cm, 14 schodov + plošina do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Hĺbka výkonu | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Uhol natočenia na stupeň | 29,6°, 25°, 21,9°, 19,4° |
| Šírka plošiny | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Priemer vretena | 10,8 cm |
| Priemer zábradlia | 4 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentácia
Einbauanleitung_Spino Zinková farba
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm
Montážne video






