SPINO CINKA KRĀSA
Rekvizīti:
- Mūsdienīgas āra kāpnes kā uzkrītošs objekts katrā dārzā
- Detaļu dubultā aizsardzība: cinkota un pulverkrāsota
- Trīs krāsu iespējas: melns, antracīts vai balts
- Nerūsējošā tērauda apakšējie akordi, margas izgatavotas no izturīga PVC
- Pieejami četri diametri: 120, 140, 160 vai 180 cm
- Maksimālais grīdas augstums: 352,5 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.800,00 € through 2.800,00 €
Apraksts:
Āra kāpnes Spino Zink Color ir īsts acu piesaistītājs katrā dārzā. Ar izturīgo cinkota tērauda konstrukciju un pulverkrāsojumu dažādās krāsās tas prasmīgi apvieno funkcionalitāti un dizainu.
Elastīgs dizains:
Spino Zink Color spirālveida kāpņu tērauda daļas ir ne tikai cinkotas, bet arī pulverkrāsotas. Ir trīs dažādas krāsas, no kurām izvēlēties: melna, antracīta un balta. Plastmasas margas ir saglabātas vienā krāsā, un apakšējās siksnas ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Atkarībā no tā, cik daudz vietas ir pieejama ārpusē, tiek apšaubīts 120, 140, 160 vai 180 cm diametrs.
Ilgtspējīga izmantošana:
Tērauda detaļu cinkošana un papildu pulverkrāsošana aizsargā materiālu divas reizes. Tas nozīmē, ka Spino Zink Color āra kāpnes ir izturīgas pret koroziju un dažādām vides ietekmēm. Radzētie pakāpieni un stabilās apakšējās akordu margas vienmēr ļauj droši un droši kāpt pa kāpnēm.
| Piemērošanas joma | Ārpuse |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Material Stufen | Tērauds |
| Vārpstas caurule | Cinkots tērauds un pulverkrāsots pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Apakšējie akordi | Nerūsējošais tērauds |
| Margas | PVC melns vai balts |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 pakāpieni + platforma līdz 305,5 cm, 13 pakāpieni + platforma līdz 329 cm, 14 pakāpieni + platforma līdz 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Veiktspējas dziļums | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Rotācijas leņķis pa posmiem | 29,6°, 25°, 21,9°, 19,4° |
| Platformas platums | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Vārpstas diametrs | 10,8 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |
Tehniskā dokumentācija
Einbauanleitung_Spino cinka krāsa
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm
Montāžas video






