SPINO TSINKVÄRV
Atribuudid:
- Kaasaegne välitrepp pilkupüüdjana igas aias
- Osade topeltkaitse: tsingitud ja pulbervärvitud
- Kolm värvivalikut: must, antratsiit või valge
- Roostevabast terasest alumised akordid, käsipuu tugevast PVC-st
- Saadaval neljas läbimõõdus: 120, 140, 160 või 180 cm
- Maksimaalne põrandakõrgus: 352,5 cm
Brändi: Minka (AT)
Tarneaeg: 2-3 nädalat
Price range: 1.800,00 € through 2.800,00 €
Kirjeldus:
Välitrepp Spino Zink Color on tõeline pilkupüüdja igas aias. Tugeva tsingitud teraskonstruktsiooni ja erinevates värvides pulbervärviga ühendab see oskuslikult funktsionaalsuse ja disaini.
Paindlik disain:
Spino Zink Color spiraaltrepi terasest osad on mitte ainult tsingitud, vaid ka pulbervärvitud. Valida on kolme erineva värvi vahel: must, antratsiit ja valge. Plastist käsipuu on sama värvi ja alumised rihmad on roostevabast terasest. Sõltuvalt sellest, kui palju ruumi väljas on, võivad küsida diameetrid 120, 140, 160 või 180 cm.
Jätkusuutlik kasutamine:
Terasdetailide tsingimine ja täiendav pulberkate kaitseb materjali kaks korda. See tähendab, et Spino Zink Color välistrepp on vastupidav korrosioonile ja erinevatele keskkonnamõjudele. Naeltega astmed ja stabiilne alumise akordiga piire võimaldavad alati libisemisvaba ja ohutut trepist ronimist.
| Rakendusulatus | Välisilme |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Vasak ja parem keerduvad |
| Material Stufen | Teras |
| Piirdevardad | Tsingitud teras ja pulbervärvitud halli, musta või valgega |
| Spindli toru | Tsingitud teras ja pulbervärvitud halli, musta või valgega |
| Madalamad akordid | Roostevaba teras |
| Käsipuu | PVC must või valge |
| Farbe Konstruktion | Black, Hall, Valge |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 astet + platvorm kuni 305,5 cm, 13 astet + platvorm kuni 329 cm, 14 astet + platvorm kuni 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Lae avamine | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm, 185 x 180 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 190–235 mm |
| Esituse sügavus | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Pöördenurk astme kohta | 29,6°, 25°, 21,9°, 19,4° |
| Platvormi laius | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Sammu tugevus | 3 mm |
| Spindli läbimõõt | 10,8 cm |
| Käsipuu diameeter | 4 cm |
| Piirde varda läbimõõt | 2,2 cm |
| Piirde kõrgus | 100 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |
Tehniline dokumentatsioon
Einbauanleitung_Spino Tsinkvärv
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm
Assembly Video






