SPINO ZINC SMART
Atribuudid:
- Dünaamiline spiraaltrepp välitingimustes kasutamiseks
- Siseruumides kasutamine on samuti võimalik
- Nuppudega astmed võimaldavad ohutult trepist üles ronida
- Käsipuu roostevabast terasest taladest ja käsipuust, mis on valmistatud kvaliteetsest PVC-st
- Saadaval neljas läbimõõdus: 120, 140, 160 või 180 cm
- Maksimaalne põrandakõrgus: 352,5 cm
Brändi: Minka (AT)
Tarneaeg: 2-3 nädalat
Price range: 1.700,00 € through 2.700,00 €
Kirjeldus:
Kui otsid dünaamilist spiraaltreppi välitingimustes, on Spino Zink Smart väga hea valik. Naeludega trepid võimaldavad sul kiiresti, meeldivalt ja turvaliselt jõuda terrassidele, kõrgematele sissepääsudele või kõrgematele korrustele. Tsingitud piirdele annavad kaasaegse ilme roostevabast terasest talad ja kvaliteetsest PVC-st käsipuu.
Paindlik disain:
Spino Zink Smart välistrepp on saadaval neljas erinevas läbimõõdus. Sõltuvalt sellest, kui palju ruumi sul on, saad valida 120, 140, 160 kuni 180 cm vahel. Selle välise trepi maksimaalne põrandakõrgus on veidi üle kolme meetri. Siiski sobib Spino Zink Smart ka madalamatele korrustele. Selleks jäta lihtsalt üksikud sammud välja või kohanda iga sammu kallet eraldi.
Jätkusuutlik kasutamine:
Tänu kõigi terasdetailide tsingimisele on Spino Zink Smart spiraaltrepp kaitstud igasuguste keskkonnamõjude eest. Roostevabast terasest talad ja kvaliteetsest PVC-st käsipuu trotsivad samuti vaevata tuult ja ilmastikuolusid. Nii saad pikas perspektiivis trepist ronimist nautida.
| Rakendusulatus | Välisilme |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Vasak ja parem keerduvad |
| Material Stufen | Teras |
| Piirdevardad | Tsingitud teras |
| Spindli toru | Tsingitud teras |
| Madalamad akordid | Roostevaba teras |
| Käsipuu | PVC |
| Farbe Konstruktion | Tsingitud |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 astet + platvorm kuni 305,5 cm, 13 astet + platvorm kuni 329 cm, 14 astet + platvorm kuni 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Lae avamine | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm, 185 x 180 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 190–235 mm |
| Esituse sügavus | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Pöördenurk astme kohta | 29,6°, 25°, 21,9°, 19,4° |
| Platvormi laius | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Sammu tugevus | 3 mm |
| Spindli läbimõõt | 10,8 cm |
| Käsipuu diameeter | 4 cm |
| Piirde varda läbimõõt | 2,2 cm |
| Piirde kõrgus | 100 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |
Tehniline dokumentatsioon
Einbauanleitung_Spino Zinc Smart
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm
Assembly Video






