SPINO CYNK COLOR
Właściwości:
- Nowoczesne zewnętrzne schody jako wzrok przyciągające wzrok w każdym ogrodzie
- Podwójna ochrona części: ocynkowane i pomalowane proszkowo
- Trzy opcje kolorowe:, antracytowy lub biały
- Dolne rurki ze stali nierdzewnej, poręcz wykonana z wytrzymałego PVC
- Dostępne w czterech średnicach: 120, 140, 160 lub 180 cm
- Maksymalna wysokość podłogi: 352,5 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 1.800,00 € do 2.800,00 €
Opis:
Zewnętrzne schody Spino Zink Color to prawdziwy punkt kulistyczny w każdym ogrodzie. Dzięki solidnej konstrukcji ze stali ocynkowanej i powłokom proszkowym w różnych kolorach, umiejętnie łączy funkcjonalność i design.
Elastyczny projekt:
Stalowe części spiralnych schodów Spino Zink Color są nie tylko ocynkowane, ale także pokryte powłoką proszkową. Do wyboru są trzy kolory:, antracytowy i biały. Plastikowa poręcz zachowana jest w tym samym kolorze, a dolne paski wykonane są ze stali nierdzewnej. W zależności od ilości dostępnej przestrzeni na zewnątrz, średnice 120, 140, 160 lub 180 cm są istotne.
Zrównoważone wykorzystanie:
Ocynkowanie i dodatkowe powłokowanie proszkowe części stalowych chronią materiał dwukrotnie. Oznacza to, że zewnętrzne schody Spino Zink Color są odporne na korozję i różne wpływy środowiskowe. Stopnie z kolcami i stabilna dolna poręcz zawsze umożliwiają bezpoślizgowe i bezpieczne wspinanie się po schodach.
| Zakres zastosowań | Zewnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Material Stufen | Stal |
| Rura wrzeciona | Stal ocynkowana i pomalowana proszkowo na szaro, czarne lub białe |
| Niższe pasy | Stal nierdzewna |
| Poręcz | PVC Black or White |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni + platforma do 305,5 cm, 13 stopni + platforma do 329 cm, 14 stopni + platforma do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Głębokość wydajności | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Kąt obrotu na stopień | 29,6°, 25°, 21,9°, 19,4° |
| Szerokość peronu | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Średnica wrzeciona | 10,8 cm |
| Średnica poręczy | 4 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Dokumentacja techniczna
Einbauanleitung_Spino Kolor cynku
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm
Wideo asemblacyjne






