MONTE CARLO
Kellékek:
- Helytakarékos lépcső elegánsan lekerekített fa lépcsőkkel és egyenes fémkorláttal
- Két színváltozat a lépcsőhöz: bükk vagy foltos bükk diófa színű megjelenés
- Fekete, szürke vagy fehér színű porszórt fém alkatrészek
- A magas minőségű PVC-ből készült korlát kényelmesen a kézben helyezkedik el
- Maximális padlómagasság: 316,4 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 750,00 € - 1.150,00 €
Leírás:
A kerek és egyenes vonalak kombinációja elegánssá teszi a Monte Carlót elegánssá és egyben egyszerű, helymegtakarító lépcsőházat. A lekerekített fa lépcsői miatt a Monte Carlo nagyon kevés helyet foglal el, így szinte bármilyen lakótérbe belefér.
Rugalmas kialakítás:
A Monte Carlo helytakarékos lépcsőház lépcsői kiváló minőségű bükkfából készülnek. Kívánságaitól függően természetes megjelenésben vagy sötétebb diófa megjelenésre festve szállítjuk őket. A fém alkatrészek és a kapaszkodó fekete, szürke és fehér színben kaphatók. Ez lehetővé teszi, hogy a lépcsőházat saját elképzelései szerint személyre szabja.
A rugalmas alapkeretnek és a PVC kapaszkodónak köszönhetően a Monte Carlo nemcsak egyenesen, hanem kissé balra vagy jobbra is elforgatható. Ez lehetővé teszi, hogy még több helyet takarítson meg, és továbbra is biztonságosan eljusson a következő emeletre.
Fenntartható használat:
A Monte Carlo anyagai mind Európából származnak, és Ausztriában dolgozzák fel és csomagolják. Ez nemcsak a termék CO2-egyensúlyára van pozitív hatással, hanem a kiváló minőségben is észrevehető.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Egyenes |
| Material Stufen | Bükk, Bükk – dió |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Középső szár | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Korlát | PVC szürke, fekete vagy fehér színben |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcsőfok 293,8 cm-ig, 13 lépcső 316,4 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Egyoldalú, Kétoldalú |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 17,2-22,6 cm |
| A teljesítmény mélysége | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Korlát magassága | 90 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |





















