FUSION
Kellékek:
- Egyedi lépcsők fa és fém kombinációjával
- A lépcsők fém oldallal lefelé vagy felfelé is felszerelhetők
- Fa változatok széles választéka: bükk, tölgy, dió és fehér
- Fekete, szürke vagy fehér színű porszórt fém alkatrészek
- Korlátok rozsdamentes acél alsó húrokkal és korlátok kellemes PVC-ből
- Három átmérőben kapható: 120, 140 és 160 cm
- Maximális padlómagasság: 2951 mm
Padlómagasság: alapkivitelben 295 cm-ig, 340,5 cm-es magassághosszabbítással
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 2.600,00 € - 3.800,00 €
Leírás:
A Fusion egy csigalépcső, nagyon különleges lépcsőkkel: félig tömör fából, félig porszórt acélból készülnek. A lépcsők fém vagy fa oldallal felfelé szerelhetők. Attól függően, hogy melyik felületet részesíti előnyben otthonában, a Fusion csigalépcsővel egyedi tervezési lehetőségek állnak rendelkezésre.
Rugalmas kialakítás:
Nemcsak a telepítés, hanem a szín tekintetében is rugalmas választási lehetőség áll rendelkezésre. A Fusion négy különböző faváltozattal és három különböző fémszínnel kapható. Így összeállíthatja kedvenc színkombinációját bükk, tölgy, dió és fehér, valamint fekete, szürke és fehér színkombinációból.
De a Fusion csigalépcsőt méretét tekintve is személyre szabhatja. Itt 120, 140 és 160 cm átmérők közül választhat.
Fenntartható használat:
A tömörfa lépcsők az acél tartozékokkal együtt rendkívül robusztus futófelületet hoznak létre. Az anyagok lakkozásának vagy porfestésének köszönhetően a Fusion csigalépcsővel nem kell aggódnia a karcolások miatt. A rozsdamentes acél alsó húrokkal ellátott korlát és a kiváló minőségű műanyagból készült kapaszkodó kényelmes fogást és a szükséges biztonságot biztosítja a lépcsőzéshez.
| Tömeg | 160 kg |
|---|---|
| Kiterjedés | Belül |
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Balra és jobbra tekercselt |
| Material Stufen | Bükk, Bükk – dió, Bükk – Fehér, Tölgy |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Orsócső | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Alsó akkordok | Rozsdamentes acél |
| Korlát | PVC szürke, fekete vagy fehér |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcsőfok + dobogó 295 cm-ig, 13 lépcsőfok + dobogó 318 cm-ig, 14 lépcsőfok + dobogó 340,5 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340,5 cm |
| Mennyezeti nyílás | 125 x 125 cm, 145 x 140 cm, 165 x 160 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 18,2 – 22,7 cm |
| A teljesítmény mélysége | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Forgási szög fokozatonként | 29°, 25°, 22° |
| Platform szélessége | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Orsó átmérője | 10,8 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 4,0 cm |
| Korlátrúd átmérője | 2,2 cm |
| Korlát magassága | 100 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |






