SPINO CINKAS SMART
Apgyvendinimo įstaigos:
- Dinamiški spiraliniai laiptai, skirti naudoti lauke
- Taip pat galima naudoti patalpose
- Laipteliai su rankenėlėmis leidžia saugiai lipti laiptais
- Turėklai su nerūdijančio plieno sijomis ir turėklais pagaminti iš aukštos kokybės PVC
- Galimi keturi skersmenys: 120, 140, 160 arba 180 cm
- Maksimalus grindų aukštis: 352,5 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 1.700,00 € through 2.700,00 €
apibūdinimas:
Jei ieškote dinamiškų spiralinių laiptų, skirtų naudoti lauke, Spino Zink Smart yra labai geras pasirinkimas. Dygliuoti laipteliai leidžia greitai, maloniai ir saugiai pasiekti terasas, paaukštintus įėjimus ar aukštesnius aukštus. Cinkuotiems turėklams šiuolaikiškumo suteikia nerūdijančio plieno sijos ir turėklai, pagaminti iš aukštos kokybės PVC.
Lankstus dizainas:
„Spino Zink Smart” lauko laiptai yra keturių skirtingų skersmenų. Priklausomai nuo to, kiek vietos turite, galite rinktis iš 120, 140, 160 ir 180 cm. Maksimalus šių išorinių laiptų grindų aukštis yra šiek tiek daugiau nei trys metrai. Tačiau „Spino Zink Smart” tinka ir apatiniams aukštams. Norėdami tai padaryti, tiesiog praleiskite atskirus žingsnius arba atskirai sureguliuokite nuolydį kiekvienam žingsniui.
Tvarus naudojimas:
Dėl visų plieninių dalių cinkavimo „Spino Zink Smart” spiraliniai laiptai yra apsaugoti nuo visų rūšių aplinkos poveikio. Nerūdijančio plieno sijos ir turėklai, pagaminti iš aukštos kokybės PVC, taip pat be vargo atlaiko vėją ir orą. Taigi ilgą laiką galėsite mėgautis lipimu laiptais.
| Taikymo sritis | Išorė |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Material Stufen | Plienas |
| Veleno vamzdis | Cinkuotas plienas |
| Apatiniai akordai | Nerūdijantis plienas |
| Turėklai | PVC |
| Farbe Konstruktion | Galvanizuota |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 laiptelių + platforma iki 305,5 cm, 13 laiptelių + platforma iki 329 cm, 14 pakopų + platforma iki 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Našumo gylis | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Sukimosi kampas vienam etapui | 29,6°, 25°, 21,9°, 19,4° |
| Platformos plotis | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Veleno skersmuo | 10,8 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |
Techninė dokumentacija
Einbauanleitung_Spino Zinc Smart
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm
Surinkimo vaizdo įrašas






