d’OPERA T20 KIT – itališko stiliaus erdvę taupantys laiptai
d’OPERA T20 KIT sujungia itališką dizainą, funkcionalumą ir maksimalų erdvės išnaudojimą.
Dėl trikampio laiptelio formos, kuri žymiai sumažina reikiamą grindų plotą, šie laiptai harmoningai dera net ir labai mažose patalpose. Dėl modernios, elegantiškos išvaizdos jie yra idealus sprendimas beveik bet kokiai gyvenimo situacijai.
Struktūra
Laikančioji konstrukcija susideda iš tvirtų plieninių elementų, kurie tarp laiptelių yra sujungti specialiais tarpikliais . Tai leidžia tiksliai reguliuoti nuolydį, kad laiptus būtų galima lanksčiai pritaikyti įvairioms montavimo situacijoms.
Žingsniai
Protektoriai pagaminti iš formuoto plieno , būdingo trikampio dizaino.
Jie išdėstyti veidrodiniame vaizde, kad užtikrintų aukštą vaikščiojimo komforto ir saugumo lygį , nepaisant kompaktiško dizaino.
Ši speciali forma beveik perpus sumažina reikiamą ilgį grindų plane – idealiai tinka ankštoms erdvėms ir efektyviems grindų plano sprendimams.
Turėklai
R2 modelio turėklai susideda iš cilindrinių plieninių velenų (Ø 20 mm), kurie metalinėmis įvorėmis tvirtinami tiesiai prie laiptelių.
Ši konstrukcija leidžia reguliuoti velenų aukštį, jei keičiasi laiptų nuolydis.
Turėklai, pagaminti iš 42,4 mm vamzdinio plieno , montuojami ant velenų specialiomis jungtimis, kurių dėka puikiai prisitaiko prie nuolydžio ir užtikrina stabilų, saugų valdymą.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Tiesus |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 žingsnių 252 cm – 279 cm, 12 žingsnių 273 cm – 299 cm, 13 žingsnių 294 cm – 322 cm, 14 žingsnių 315 cm – 345 cm |
| Deckenöffnung | 130 x 70 cm |
| Farbe Konstruktion | Balta, Bronza, Juoda, Pilka |
| Stufenbreite | 64 cm |
| Laiptų plotis | 64 cm |
| Našumo gylis | 24 cm |
| Nuolydis | 210 mm, 215 mm, 220 mm, 225 mm, 230 mm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Turėklų aukštis | 105,8 cm |






