SPINO SMART
Apgyvendinimo įstaigos:
- Įspūdingi metaliniai spiraliniai laiptai, skirti naudoti patalpose
- Dėl tvirtų plieninių laiptelių jis ypač tinka pramoninio stiliaus gyvenamosioms patalpoms
- Turėklai su nerūdijančio plieno apatinėmis stygomis ir turėklais pagaminti iš aukštos kokybės PVC
- Milteliniu būdu dažyta juoda, pilka arba balta spalva
- Galimi trys skirtingi skersmenys: 120, 140 ir 160 cm
- Maksimalus grindų aukštis: 305,5 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 1.650,00 € through 2.450,00 €
apibūdinimas:
Įspūdingi, bet elegantiški – Spino Smart plieniniai sraigtiniai laiptai meistriškai sujungia tvirtus plieninius laiptelius su elegantiškais apatiniais akordiniais turėklais. „Spino Smart” puikiai tinka pramoninio stiliaus gyvenamosioms erdvėms, tačiau taip pat papildo įvairius kitus baldų stilius.
Lankstus dizainas:
Spino Smart spiraliniai laiptai gali būti dažomi milteliniu būdu trimis skirtingomis spalvomis. Jei norite ryškios išvaizdos, galite rinktis stiprią juodą spalvą. Kita vertus, pilkos ir baltos spalvos parinktys yra šiek tiek diskretiškesnės. Pastarasis ypač elegantiškai ir paprastai įsilieja į kambarį. Spino Smart taip pat siūlo įvairių dydžių pasirinkimą: jis yra 120, 140 ir 160 cm skersmens.
Tvarus naudojimas:
Kadangi „Spino Smart” pagamintas iš itin aukštos kokybės medžiagų, jis įtikina dideliu atsparumu dilimui ir ilgu tarnavimo laiku. Tvirti plieniniai laipteliai užtikrina, kad galėsite saugiai kilti ir nusileisti. Turėklai iš PVC patogiai guli rankoje ir suteikia papildomą atramą lipant laiptais.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Material Stufen | Plienas |
| Veleno vamzdis | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Apatiniai akordai | Nerūdijantis plienas |
| Turėklai | PVC pilka, juoda arba balta |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 laiptelių + platforma iki 305,5 cm, 13 laiptelių + platforma iki 329 cm, 14 pakopų + platforma iki 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Našumo gylis | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm |
| Sukimosi kampas vienam etapui | 29,6°, 25°, 21,9° |
| Platformos plotis | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Veleno skersmuo | 10,8 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |
Techninė dokumentacija
Konfigurationen_Rondo Spino_120
Konfigurationen_Rondo Spino_140
Surinkimo vaizdo įrašas






