FUSION
Właściwości:
- Unikalne stopnie z połączeniem drewna i metalu
- Stopnie można montować zarówno od metalowej strony do dna, jak i do góry
- Szeroki wybór wariantów drewna: buk, dąb, orzech włoski i biały
- Części metalowe malowane proszkowo na czarno, szare lub białe
- Balustrady z dolnymi przewodami ze stali nierdzewnej oraz balustrady wykonane z przyjemnego PVC
- Dostępne w trzech średnicach: 120, 140 i 160 cm
- Maksymalna wysokość podłogi: 2951 mm
Wysokość podłogi: standardowo do 295 cm, z rozszerzeniami do 340,5 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 2.600,00 € do 3.800,00 €
Opis:
Fusion to spiralne schody z bardzo specjalnymi stopniami: wykonane są w połowie z litego drewna, a w połowie ze stali powlekanej proszkowo. Schody można montować zarówno metalową stroną, jak i drewnianą stroną do góry. W zależności od preferowanej powierzchni domu, masz indywidualne opcje projektowe spiralnych schodów Fusion.
Elastyczny projekt:
Wybór jest elastyczny nie tylko pod względem montażu, ale także kolorystycznego. Fusion dostępny jest w czterech różnych wariantach drewna i trzech różnych kolorach metalu. Możesz więc połączyć swoje ulubione kolory: buk, dąb, orzech włoski i biel, a także, szary i biały.
Ale możesz też spersonalizować spiralne schody Fusion pod względem rozmiaru. Tutaj możesz wybierać spośród średnic 120, 140 i 160 cm.
Zrównoważone wykorzystanie:
Solidne drewniane stopnie wraz ze stalowymi omoczeniami tworzą niezwykle solidną powierzchnię bieżnika. Dzięki lakierowi lub powłokom proszkowym nie musisz się martwić o zarysowania spiralnych schodów Fusion. Poręcz ze stalowymi dolnymi listwami oraz poręcz wykonana z wysokiej jakości plastiku zapewniają komfortowy chwyt i niezbędne bezpieczeństwo podczas wchodzenia po schodach.
| Waga | 160 kg |
|---|---|
| Zakres zastosowań | Wnętrze |
| Mocowanie | Sufit |
| Material Stufen | Buk, Buk – Biały, Buk – orzech włoski, Dąb |
| Rura wrzeciona | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Niższe pasy | Stal nierdzewna |
| Poręcz | PVC szary, lub biały |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni + platforma do 295 cm, 13 stopni + platforma do 318 cm, 14 stopni + platforma do 340,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340,5 cm |
| Głębokość wydajności | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Kąt obrotu na stopień | 29°, 25°, 22° |
| Szerokość peronu | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Średnica wrzeciona | 10,8 cm |
| Średnica poręczy | 4,0 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |






