FUSION
Vlastnosti:
- Jedinečné schody s kombináciou dreva a kovu
- Schody je možné namontovať kovovou stranou nadol alebo nahor
- Široká škála variantov dreva: buk, dub, orech a biela
- Kovové diely s práškovým nástrekom v čiernej, sivej alebo bielej farbe
- Zábradlie s nerezovými spodnými akúrami a zábradlím z príjemného PVC
- K dispozícii v troch priemeroch: 120, 140 a 160 cm
- Maximálna výška podlahy: 2951 mm
Výška podlahy: štandardne do 295 cm, s výškovým predĺžením až 340,5 cm
Značka: Minka (AT)
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Price range: 2.600,00 € through 3.800,00 €
Popis:
Fusion je točité schodisko s veľmi špeciálnymi schodíkmi: sú vyrobené z polovice masívneho dreva a z polovice z ocele s práškovým nástrekom. Schody je možné namontovať buď kovovou stranou alebo drevenou stranou nahor. V závislosti od toho, aký povrch uprednostňujete pre svoj domov, máte s točitým schodiskom Fusion individuálne možnosti dizajnu.
Flexibilný dizajn:
Flexibilný výber je nielen z hľadiska inštalácie, ale aj z hľadiska farby. Fusion je k dispozícii so štyrmi rôznymi variantmi dreva a tromi rôznymi farbami kovu. Môžete si tak zostaviť svoju obľúbenú farebnú kombináciu z buku, dubu, orecha a bielej, ako aj čiernej, šedej a bielej.
Točité schodisko Fusion si však môžete prispôsobiť aj veľkosťou. Tu si môžete vybrať z priemerov 120, 140 a 160 cm.
Udržateľné používanie:
Stupne z masívneho dreva spolu s oceľovými prídavnými zariadeniami vytvárajú mimoriadne robustný povrch dezénu. Vďaka lakovaniu alebo práškovému lakovaniu materiálov sa nemusíte obávať škrabancov so točitým schodiskom Fusion. Zábradlie so spodnými akúrami z nehrdzavejúcej ocele a zábradlie z kvalitného plastu zaisťujú pohodlné uchopenie a potrebnú bezpečnosť pri stúpaní po schodoch.
| Hmotnosť | 160 kg |
|---|---|
| Rozsah | Vnútri |
| Opevnenie | Strop |
| Material Stufen | Buk, Buk – Biely, Buk – Orech, Dub |
| Rúrka vretena | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Dolné akordy | Nehrdzavejúca oceľ |
| Zábradlie | PVC sivá, čierna alebo biela |
| Farbe Konstruktion | Biela, Čierna, Sivý |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodov + plošina do 295 cm, 13 schodov + plošina do 318 cm, 14 schodov + plošina do 340,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340,5 cm |
| Hĺbka výkonu | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Uhol natočenia na stupeň | 29°, 25°, 22° |
| Šírka plošiny | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Priemer vretena | 10,8 cm |
| Priemer zábradlia | 4,0 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |






