FUSION
Apgyvendinimo įstaigos:
- Unikalūs laipteliai su medžio ir metalo deriniu
- Laipteliai gali būti montuojami metaline puse žemyn arba aukštyn
- Platus medienos variantų asortimentas: buko, ąžuolo, riešutmedžio ir baltos spalvos
- Metalinės dalys, dažytos milteliniu būdu juoda, pilka arba balta spalva
- Turėklai su nerūdijančio plieno apatinėmis stygomis ir turėklai iš malonaus PVC
- Galimi trys skersmenys: 120, 140 ir 160 cm
- Maksimalus grindų aukštis: 2951 mm
Grindų aukštis: iki 295 cm standartiškai, su aukščio prailginimu iki 340,5 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 2.600,00 € through 3.800,00 €
apibūdinimas:
„Fusion” yra sraigtiniai laiptai su labai ypatingais laipteliais: jie pagaminti iš pusiau medžio masyvo ir pusės milteliniu būdu dengto plieno. Laipteliai gali būti montuojami metaline arba medine puse į viršų. Priklausomai nuo to, kokį paviršių pageidaujate savo namams, su „Fusion” spiraliniais laiptais galite pasirinkti individualias dizaino galimybes.
Lankstus dizainas:
Yra lankstus pasirinkimas ne tik montavimo, bet ir spalvos atžvilgiu. „Fusion” galima įsigyti su keturiais skirtingais medienos variantais ir trimis skirtingomis metalo spalvomis. Taigi galite rinktis mėgstamą spalvų derinį iš buko, ąžuolo, riešutmedžio ir baltos bei juodos, pilkos ir baltos.
Bet jūs taip pat galite pritaikyti „Fusion” spiralinius laiptus pagal dydį. Čia galite rinktis iš 120, 140 ir 160 cm skersmenų.
Tvarus naudojimas:
Medžio masyvo laipteliai kartu su plieniniais priedais sukuria itin tvirtą protektoriaus paviršių. Dėl medžiagų lakavimo ar miltelinio dažymo jums nereikės jaudintis dėl įbrėžimų naudojant „Fusion” spiralinius laiptus. Turėklai su nerūdijančio plieno apatinėmis stygomis ir turėklai iš aukštos kokybės plastiko užtikrina patogų sukibimą ir reikiamą saugumą lipant laiptais.
| Svoris | 160 kg |
|---|---|
| Taikymo sritis | Interjeras |
| Tvirtinimas | Lubos |
| Material Stufen | Ąžuolas, Bukas, Bukas – baltas, Bukas – graikinis riešutas |
| Veleno vamzdis | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Apatiniai akordai | Nerūdijantis plienas |
| Turėklai | PVC pilka, juoda arba balta |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 laiptelių + platforma iki 295 cm, 13 laiptelių + platforma iki 318 cm, 14 laiptelių + platforma iki 340,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340,5 cm |
| Našumo gylis | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Sukimosi kampas vienam etapui | 29°, 25°, 22° |
| Platformos plotis | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Veleno skersmuo | 10,8 cm |
| Turėklų skersmuo | 4,0 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |






