SPINO CINKS GUDRS
Rekvizīti:
- Dinamiskas spirālveida kāpnes lietošanai ārpus telpām
- Iespējama arī iekštelpu lietošana
- Pakāpieni ar pogām ļauj droši kāpt pa kāpnēm
- Margas ar nerūsējošā tērauda sijām un margām no augstas kvalitātes PVC
- Pieejami četri diametri: 120, 140, 160 vai 180 cm
- Maksimālais grīdas augstums: 352,5 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.700,00 € through 2.700,00 €
Apraksts:
Ja meklējat dinamiskas spirālveida kāpnes lietošanai ārpus telpām, Spino Zink Smart ir ļoti laba izvēle. Radzētie pakāpieni ļauj ātri, patīkami un droši nokļūt terasēs, paaugstinātās ieejās vai augstākos stāvos. Cinkotām margām mūsdienīgu pieskārienu piešķir nerūsējošā tērauda sijas un margas no augstas kvalitātes PVC.
Elastīgs dizains:
Spino Zink Smart āra kāpnes ir pieejamas četros dažādos diametros. Atkarībā no tā, cik daudz vietas jums ir pieejams, varat izvēlēties starp 120, 140, 160 un 180 cm. Šo ārējo kāpņu maksimālais grīdas augstums ir nedaudz vairāk nekā trīs metri. Tomēr Spino Zink Smart ir piemērots arī apakšējiem stāviem. Lai to izdarītu, vienkārši izlaidiet atsevišķus soļus vai pielāgojiet slīpumu katram solim atsevišķi.
Ilgtspējīga izmantošana:
Pateicoties visu tērauda detaļu cinkošanai, Spino Zink Smart spirālveida kāpnes ir drošas no visa veida vides ietekmes. Nerūsējošā tērauda sijas un margas, kas izgatavotas no augstas kvalitātes PVC, arī bez piepūles izvairās no vēja un laika apstākļiem. Tātad jūs varat baudīt kāpšanu pa kāpnēm ilgtermiņā.
| Piemērošanas joma | Ārpuse |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Material Stufen | Tērauds |
| Vārpstas caurule | Cinkots tērauds |
| Apakšējie akordi | Nerūsējošais tērauds |
| Margas | PVC |
| Farbe Konstruktion | Cinkota |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 pakāpieni + platforma līdz 305,5 cm, 13 pakāpieni + platforma līdz 329 cm, 14 pakāpieni + platforma līdz 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Veiktspējas dziļums | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Rotācijas leņķis pa posmiem | 29,6°, 25°, 21,9°, 19,4° |
| Platformas platums | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Vārpstas diametrs | 10,8 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |
Tehniskā dokumentācija
Einbauanleitung_Spino Zinc Smart
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm
Montāžas video






