FUSION
Rekvizīti:
- Unikāli pakāpieni ar koka un metāla kombināciju
- Pakāpienus var uzstādīt ar metāla pusi uz leju vai uz augšu
- Plašs koka variantu klāsts: dižskābardis, ozols, valrieksts un balts
- Metāla detaļas pulverkrāsotas melnā, pelēkā vai baltā krāsā
- Margas ar nerūsējošā tērauda apakšējiem akordiem un margas no patīkama PVC
- Pieejami trīs diametri: 120, 140 un 160 cm
- Maksimālais grīdas augstums: 2951 mm
Grīdas augstums: līdz 295 cm standartā, ar augstuma pagarinājumiem līdz 340,5 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 2.600,00 € through 3.800,00 €
Apraksts:
Fusion ir spirālveida kāpnes ar ļoti īpašiem pakāpieniem: tās ir izgatavotas no pusi masīvkoka un pusi no pulverkrāsota tērauda. Pakāpienus var uzstādīt vai nu ar metāla pusi, vai ar koka pusi uz augšu. Atkarībā no tā, kuru virsmu vēlaties savām mājām, jums ir individuālas dizaina iespējas ar Fusion spirālveida kāpnēm.
Elastīgs dizains:
Ir elastīga izvēle ne tikai uzstādīšanas, bet arī krāsu ziņā. Fusion ir pieejams ar četriem dažādiem koka variantiem un trim dažādām metāla krāsām. Tāpēc jūs varat izveidot savu iecienītāko krāsu kombināciju no dižskābarža, ozola, valrieksta un balta, kā arī melna, pelēka un balta.
Bet jūs varat arī personalizēt Fusion spirālveida kāpnes izmēra ziņā. Šeit jūs varat izvēlēties no 120, 140 un 160 cm diametriem.
Ilgtspējīga izmantošana:
Masīvkoka pakāpieni kopā ar tērauda stiprinājumiem rada ārkārtīgi izturīgu protektora virsmu. Pateicoties materiālu lakošanai vai pulverkrāsošanai, jums nav jāuztraucas par skrāpējumiem ar Fusion spirālveida kāpnēm. Margas ar nerūsējošā tērauda apakšējiem akordiem un margas no augstas kvalitātes plastmasas nodrošina ērtu satvērienu un nepieciešamo drošību, kāpjot pa kāpnēm.
| Svars | 160 kg |
|---|---|
| Piemērošanas joma | Interjers |
| Stiprinājums | Griesti |
| Material Stufen | Dižskābardis, Dižskābardis – balts, Dižskābardis – valrieksts, Ozols |
| Vārpstas caurule | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Apakšējie akordi | Nerūsējošais tērauds |
| Margas | PVC pelēks, melns vai balts |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 pakāpieni + platforma līdz 295 cm, 13 pakāpieni + platforma līdz 318 cm, 14 pakāpieni + platforma līdz 340,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340,5 cm |
| Veiktspējas dziļums | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Rotācijas leņķis pa posmiem | 29°, 25°, 22° |
| Platformas platums | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Vārpstas diametrs | 10,8 cm |
| Margas diametrs | 4,0 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |






