SPINO CYNC SMART
Właściwości:
- Dynamiczne spiralne schody do użytku zewnętrznego
- Możliwe także do użytku wewnątrz
- Schody z gałkami umożliwiają bezpieczne pokonywanie
- Balustrada z belkami ze stali nierdzewnej i poręcz wykonana z wysokiej jakości PVC
- Dostępne w czterech średnicach: 120, 140, 160 lub 180 cm
- Maksymalna wysokość podłogi: 352,5 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 1.700,00 € do 2.700,00 €
Opis:
Jeśli szukasz dynamicznych spiralnych schodów do użytku na zewnątrz, Spino Zink Smart to bardzo dobry wybór. Schody z kolkami pozwalają szybko, przyjemnie i bezpiecznie dotrzeć na tarasy, podwyższone wejścia lub wyższe piętra. Ocynkowana balustrada zyskuje nowoczesny charakter dzięki belkom ze stali nierdzewnej oraz poręczy wykonanej z wysokiej jakości PVC.
Elastyczny projekt:
Zewnętrzne schody Spino Zink Smart dostępne są w czterech różnych średnicach. W zależności od dostępnej przestrzeni możesz wybrać między 120, 140, 160 a 180 cm. Maksymalna wysokość podłogi tych zewnętrznych schodów wynosi nieco ponad trzy metry. Jednak Spino Zink Smart nadaje się także na niższe piętra. Aby to zrobić, wystarczy pominąć pojedyncze kroki lub dostosować nachylenie każdego kroku osobno.
Zrównoważone wykorzystanie:
Dzięki cynkowaniu wszystkich stalowych części, spiralne schody Spino Zink Smart są bezpieczne przed wszelkimi wpływami środowiskowymi. Belki ze stali nierdzewnej oraz poręcz wykonana z wysokiej jakości PVC również bez wysiłku przeciwstawiają się wiatrowi i pogodzie. Dzięki temu możesz cieszyć się wspinaczką po schodach na dłuższą metę.
| Zakres zastosowań | Zewnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Material Stufen | Stal |
| Rura wrzeciona | Stal ocynkowana |
| Niższe pasy | Stal nierdzewna |
| Poręcz | PVC |
| Farbe Konstruktion | Ocynkowane |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni + platforma do 305,5 cm, 13 stopni + platforma do 329 cm, 14 stopni + platforma do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Głębokość wydajności | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Kąt obrotu na stopień | 29,6°, 25°, 21,9°, 19,4° |
| Szerokość peronu | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Średnica wrzeciona | 10,8 cm |
| Średnica poręczy | 4 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Dokumentacja techniczna
Einbauanleitung_Spino Zinc Smart
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm
Wideo asemblacyjne






