SCALANT SCARVO M
Vlastnosti:
- Jednopodlažní schodiště
- Pro výšky od 216 do 552 cm
- Vnější průměr je k dispozici v Ø 130 cm, 160 cm, 180 cm a 225 cm
- Protikorozní vrstva pro maximální ochranu proti rzi
- Pozinkování za horka podle normy DIN ISO 1461
- Snadné sestavení podle našich pokynů (2 lidé přibližně 1 den)
Značka: SCALANT (EN)
Doba doručení: 2–6 týdnů
Rozpětí cen: 1.545,00 € až 6.375,00 €
S točitým schodištěm SCARVO M od značky SCALANT vyrobeným z horké pozinkované oceli včetně plošin můžete snadno propojit svůj balkon se zahradní částí. Kromě atraktivního designu vyniká SCARVO M především maximální funkčností a rychlou a bezproblémovou montáží téměř v jakékoli terasové situaci. Ocelové schodiště je vhodné pro použitelnou výšku od 216 cm a lze jej volitelně prodloužit až na 552 cm. SCARVO M lze nastavit buď vlevo, nebo vpravo . Protiskluzová expandovaná síť schodů spolehlivě zabraňuje tvorbě kaluží a ledu. Pro ještě větší pohodlí si můžete zvolit antracitově zbarvený kryt schodů WPC.
| Rozsah | Venku |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | Levý a pravý stočený |
| Material Stufen | Rozšířená síťovina, WPC |
| Tyče zábradlí | Pozinkovaná ocel z eloxovaného hliníku |
| Upevňovací materiál | Nerezová ocel |
| Zábradlí | Pozinkovaná ocel z eloxovaného hliníku |
| Farbe Konstruktion | Pozinkovaný |
| Durchmesser | 130 cm, 160 cm, 180 cm, 225 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 552 cm |
| Podest | Dreieck, Viereck (Eckeinbau) |
| Rozměry platformy | 67 x 67 cm, 82 x 82 cm, 95 x 95 cm, 118 x 118 cm |
| Stropní otvor | Min. 135 x 135 cm, min. 165 x 165 cm, min. 185 x 185 cm, min. 230 x 230 cm |
| Výška sklonu na jeden krok | 18 – 23 cm |
| Hloubka výkonu | 25 cm (při 130 cm), 28 cm (při 160 cm), 30 cm (při 180 cm), 28 cm (při 225 cm) |
| Stufenbreite | 110 cm, 65 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 100 cm, 55 cm, 70 cm, 80 cm |
| Vztlak | 200 kg na krok |









