COMFORT TOP TURN
Kenmerken:
- Perfecte combinatie van comfort en uiterlijk
- Kwartslag naar links of rechts mogelijk
- Houten treden in beuken- en walnootstijl
- Metalen onderdelen poedergecoat in grijs, zwart of wit
- Reling met roestvrijstalen onderste koorden en PVC-handleuning
- Maximale vloerhoogte: 360 cm
Merk: Minka (AT)
Levertijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 1.750,00 € tot 2.600,00 €
Beschrijving:
De perfecte combinatie van comfort en uiterlijk wordt geboden door de Comfort Top Turn ruimtebesparende trap. Dankzij de kwartslag past hij perfect in kronkelende ruimtes – maar de treden bieden een groot en comfortabel loopvlak. Met de massieve houten treden en de lagere koordreling is de Comfort Top Turn ook echt een blikvanger.
Flexibel ontwerp:
De Comfort Top Turn kan worden gepersonaliseerd op basis van verschillende aspecten. Je kunt bijvoorbeeld kiezen tussen natuurlijk beukenhout of een donkerdere walnootlook voor de houten treden. De metalen onderdelen en de handrail van PVC zijn verkrijgbaar in de kleuren grijs, zwart en wit.
Je kunt ook beslissen in welke richting de trap gespiraleerd moet worden. De treden en metalen elementen zijn ontworpen voor constructie in beide richtingen.
Duurzaam gebruik:
Met deze hoogwaardige en ruimtebesparende trap verzekert u zich op de lange termijn van een comfortabele weg naar de volgende verdieping. De rechte treden zijn gemaakt van Europees hout en bieden stabiliteit en veiligheid bij het beklimmen van trappen. De metalen onderdelen zijn gecoat met een hoogwaardige poedercoating en weerstaan daardoor krassen en andere slijtage. De roestvrijstalen onderste koorden versterken de reling verder.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | L-vorm |
| Material Stufen | Beuk, Beuk – Walnoot |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Middenbalk | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Lagere akkoorden | Roestvrij Staal |
| Leuning | PVC-grijs, zwart of wit |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit, Zwart |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden tot 312 cm, 13 treden tot 336 cm, 14 treden tot 360 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 360 cm |
| Deckenöffnung | 203 x 85 cm |
| Treppengeländer | Enkelzijdig, Tweezijdig |
| Hellingshoogte per stap | 18,5-24,0 cm |
| Diepte van de uitvoering | 20 cm |
| Stufenbreite | 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 80 cm |
| Stap Sterkte | 3,5 cm |
| Handleuningdiameter | 4 cm |
| Relinghoogte | 90 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |
Technische documentatie
Einbauanleitung_Comfort Top Turn
Konfigurationen_Comfort Top Turn + 1 hoogteverhoging







