RONDO COLOR
Eigenschappen:
- Moderne metalen wenteltrap in industriële stijl voor binnengebruik
- Gestanste stalen treden met stijlen maken een veilige klim mogelijk
- Stalen onderdelen en aluminium handbalk, poedergecoat met antraciet.
- Drie maten met een diameter van 120, 140 of 160 cm
- Maximale kamerhoogte: 346,5 cm
Merk: Minka (AT)
Levertijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 1.400,00 € tot 2.200,00 €
Beschrijving:
De metalen wenteltrap van Rondo Color is een modern en praktisch accessoire voor uw woonruimte. Met de stalen stijven en donkere kleur past het perfect in woonruimtes die in industriële stijl zijn ingericht. Maar de Rondo Color is ook bedoeld als opvallende look voor eenvoudigere meubelstijlen.
Flexibel ontwerp:
De stalen onderdelen en de aluminium leuning van de Rondo Color zijn bedekt met een antracietkleurige poedercoating. Deze nobele kleur vormt een spannend contrast met witte muren, maar gaat ook prachtig op in donkere woonstijlen. Wat betreft de diameter van deze wenteltrap, kun je kiezen tussen de maten 120, 140 en 160 cm.
Duurzaam gebruik:
De gestanste stalen treden bieden een breed profieloppervlak en bieden een comfortabele weg van de ene verdieping naar de andere. Aan de bovenkant zijn ze uitgerust met lichtgewicht knoppen, die een moderne industriële uitstraling geven en tegelijkertijd minder risico op uitglijden garanderen.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | Links en rechts opgerold |
| Material Stufen | Staal |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Spindel buis | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Leuning | PVC-grijs, zwart of wit |
| Farbe Konstruktion | Grijs |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden + platform tot 300,3 cm, 13 treden + platform tot 323,4 cm, 14 treden + platform tot 346,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Plafondopening | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm |
| Hellingshoogte per stap | 207-231 mm |
| Diepte van de uitvoering | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm |
| Rotatiehoek per trap | 29,6°, 25°, 21,9° |
| Perronbreedte | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Stap Sterkte | 1,5 mm |
| Spildiameter | 12,7 cm |
| Handleuningdiameter | 5 cm |
| Diameter van de relingstang | 2,2 cm |
| Relinghoogte | 100 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |
Assembly Video





































































