RONDO CYNK COLOR
Właściwości:
- Spiralne schody pokryte proszką na zewnątrz
- Stalowe części ocynkowane i malowane proszkowo na czarno, antracytowe lub białe
- Poręcz wykonana z wytrzymałego plastiku
- Stopnie z falowaniami zapewniają dobrą przyczepność podczas wchodzenia po schodach
- Cztery średnice: 120, 140, 160 i 180 cm
- Maksymalna wysokość podłogi: 352,5 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 1.800,00 € do 2.800,00 €
Opis:
Obecnie zewnętrzne schody muszą być nie tylko funkcjonalne, ale także wizualnym punktem kulminacyjnym. Z tego powodu Minka opracowała spiralne schody Rondo Zink Color. Stalowe części schodów są najpierw ocynkowane, a następnie malowane proszkowo farbą.
Elastyczny projekt:
Jeśli chodzi o malowanie proszkowe, Rondo Zink Color dostępny jest w trzech kolorach: uderzającej czerni, nowoczesnym antracycie i gładkiej bieli. Poręcz wykonana z wysokiej jakości PVC jest zachowana w tym samym kolorze, aby pasować do niej. W zależności od dostępnej przestrzeni możesz też wybrać średnice 120, 140, 160 i 180 cm.
Zrównoważone wykorzystanie:
Dzięki ocynkowaniu stalowych części pod spodem, spiralne schody Rondo Zink Color są odporne na korozję i warunki atmosferyczne. Stopnie wykonane są ze stali o grubości 3 mm z falowaniami i umożliwiają przyjemne wspinanie i schodzenie bez ryzyka poślizgnięcia.
| Zakres zastosowań | Zewnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Egzekucja | Lewo i prawo skręcone |
| Material Stufen | Stal |
| Pręty poręczowe | Stal ocynkowana i pomalowana proszkowo na szaro, czarne lub białe |
| Rura wrzeciona | Stal ocynkowana i pomalowana proszkowo na szaro, czarne lub białe |
| Poręcz | PVC, lub biały |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni + platforma do 305,5 cm, 13 stopni + platforma do 329 cm, 14 stopni + platforma do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Otwór sufitowy | Minimum 125 x 125 cm, Minimum 145 x 140 cm, Minimum 165 x 160 cm, Minimum 185 x 180 cm |
| Wysokość nachylenia na każdy stopień | 19,0 – 23,5 cm |
| Głębokość wydajności | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Kąt obrotu na stopień | 29,6°, 25,, 21,9°, 19,4° |
| Szerokość peronu | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Siła kroku | 3 mm |
| Średnica wrzeciona | 10,8 cm |
| Średnica poręczy | 4 cm |
| Średnica drążka balustrady | 2,2 cm |
| Wysokość balustrady | 100 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Dokumentacja techniczna
Einbauanleitung_Rondo Kolor cynku
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm






