COMFORT TOP TURN
Kellékek:
- A kényelem és a megjelenés tökéletes kombinációja
- Negyed fordulat balra vagy jobbra lehetséges
- Fa lépcsők bükk és dió megjelenésben
- Szürke, fekete vagy fehér színű porszórt fém alkatrészek
- Korlát rozsdamentes acél alsó húrokkal és PVC kapaszkodóval
- Maximális padlómagasság: 360 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 1.750,00 € - 2.600,00 €
Leírás:
A kényelm és a megjelenés tökéletes kombinációját a Comfort Top Turn helytahorgó lépcső biztosítja. A negyedfordulónak köszönhetően tökéletesen illeszkedik a kanyargós helyiségekbe – mégis a lépcsők nagy és kényelmes lépcsőfelületet biztosítanak. A masszív fa lépcsőkkel és az alsó akkordkorláttal a Comfort Top Turn is igazi figyelemfelkeltő élmény.
Rugalmas kialakítás:
A Comfort Top Turn különböző szempontok szerint személyre szabható. Választhat például a természetes bükkfa vagy a sötétebb diófa megjelenése között a fa lépcsőkhöz. A PVC-ből készült fém alkatrészek és kapaszkodó szürke, fekete és fehér színben kapható.
Azt is eldöntheti, hogy a lépcsőt melyik irányba kell spirálisan vezetni. A lépcsőket és a fém elemeket mindkét irányban történő építésre tervezték.
Fenntartható használat:
Ezzel a kiváló minőségű, helytakarékos lépcsővel hosszú távon kényelmes utat biztosít a következő emeletre. Az egyenes lépcsők európai fából készültek, és stabilitást és biztonságot nyújtanak a lépcsőzéskor. A fém alkatrészek kiváló minőségű porbevonattal vannak bevonva, így ellenállnak a karcolásoknak és egyéb kopásnak. A rozsdamentes acél alsó akkordok tovább javítják a korlátot.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | L-alak |
| Material Stufen | Bükk, Bükk – dió |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Középső szár | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Alsó akkordok | Rozsdamentes acél |
| Korlát | PVC szürke, fekete vagy fehér |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcsőfok 312 cm-ig, 13 lépcsőfok 336 cm-ig, 14 lépcsőfok 360 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 360 cm |
| Deckenöffnung | 203 x 85 cm |
| Treppengeländer | Egyoldalú, Kétoldalú |
| Lejtési magasság lépésenként | 18,5-24,0 cm |
| A teljesítmény mélysége | 20 cm |
| Stufenbreite | 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 80 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 4 cm |
| Korlát magassága | 90 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |
Műszaki dokumentáció
Einbauanleitung_Comfort Felső kanyar
Konfigurationen_Comfort Felső kanyar + 1 magasságbővítés







