MONACO
Kellékek:
- Vizuálisan feldob minden otthont lekerekített lépcsőkkel és elegáns lépcsőkorlátokkal
- Extra helytakarékosság az egyik oldalról elérhető samba lépcsőknek köszönhetően
- Lépcsők bükkfából vagy sötétebb diófa megjelenésre pácolva
- Fekete, szürke vagy fehér színű porszórt fém alkatrészek
- Egyenesen vagy kissé balra vagy jobbra forgatható
- Maximális padlómagasság: 316,4 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 750,00 € - 1.150,00 €
Leírás:
A monacói helytakarékos lépcső ügyesen ötvözi a dizájnt a funkcionalitással. A lekerekített lépcsőkkel és az elegáns korláttal a monacói helytakarékos lépcső rendkívüli figyelemfelkeltő helyet jelent az életteredben. Ugyanakkor nagyon kevés helyet foglal el, és nagyon szűk és szűk helyeken is felszerelhető.
Rugalmas kialakítás:
A Monaco egyirányú lépcsői két különböző színben kaphatók. Ha könnyebben szereted, akkor a legjobb, ha természetes bükkfát használsz. Másrészt a dióval foltos lépcsők kontrasztosabbak. Kívánságaitól függően választhat a fekete, szürke és fehér színek közül a fém alkatrészekhez. A Monaco rugalmas hordozóelemeinek köszönhetően a Monaco egyenesen vagy kissé balra vagy jobbra szerelhető.
Fenntartható használat:
A Monaco helytakarékos lépcső fémje kiváló minőségű porbevonattal van ellátva, amely nemcsak vizuálisan javítja az anyagot, hanem ellenállóbbá is teszi. Így nem kell aggódnia a karcolások vagy a kopás miatt a mindennapi használat során.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Egyenes |
| Material Stufen | Bükk, Bükk – dió |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Középső szár | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Korlát | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcsőfok 293,8 cm-ig, 13 lépcső 316,4 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Egyoldalú, Kétoldalú |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 17,2-22,6 cm |
| A teljesítmény mélysége | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Korlát magassága | 90 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |





















