TWISTER
Kellékek:
- Alkalmas a legkisebb mennyezeti nyílásokhoz
- Egyedi megjelenés a bevonatos acélból készült lépcsős korlátoknak köszönhetően
- Robusztus szamba lépcsők lakkozott bükkfából
- Az alapkeret és a korlát fémrészei fekete, szürke vagy fehér színben porszórva
- Egyenesen vagy kissé balra vagy jobbra forgatható
- Maximális padlómagasság: 316,4 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 800,00 € - 1.200,00 €
Leírás:
Minka Twister című filmje különösen helytakarékos lépcsőház. Nagyon kis mennyezeti nyílásokkal is használható – ez optimális lépcsőmegoldássá teszi, különösen padlások átalakításához vagy felújítási projektekhez. A rendkívüli acélkorlát egyedi megjelenést és biztonságos felmászást és leszállást biztosít.
Rugalmas kialakítás:
A középső lépcső az Ön kívánságától függően egyenesen vagy kissé balra vagy jobbra forgatható. Az alapváz fém részei és a korlát felülete porszórt bevonattal történik. Választhat a fekete, a szürke és a fehér színek közül. A Twister feltűnő lépcsői tömör bükkfából készülnek, amely a lakk miatt kissé csillog.
Fenntartható használat:
Kis mérete ellenére a Twister helytakarékos lépcsőház lehetővé teszi a biztonságos mászást. A bükkfából készült lépcsők európai minőségűek, a fém alkatrészek pedig a kiváló minőségű porbevonatnak köszönhetően rendkívül robusztusak és ellenállóak. Így nagyon sokáig élvezheti a lépcsőt, és nem kell aggódnia a sérülések miatt.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Egyenes |
| Material Stufen | Bükk |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Középső szár | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Korlát | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcsőfok 293,8 cm-ig, 13 lépcső 316,4 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Egyoldalú, Kétoldalú |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 17,2-22,6 cm |
| A teljesítmény mélysége | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Korlát magassága | 90 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |
Összeszerelési videó
Megvalósításai
- Hisilicon Balong
- Hisilicon Balong
- Hisilicon Balong


























