MONACO
Iespējas:
- Vizuāli uzlabo jebkuru māju ar noapaļotiem pakāpieniem un elegantām pakāpienu margām
- Papildu vietas ietaupījums, pateicoties sambas pakāpieniem, kuriem var piekļūt no vienas puses
- Pakāpieni, kas izgatavoti no dižskābarža koka vai iekrāsoti tumšākā valrieksta izskatā
- Metāla detaļas pulverkrāsotas melnā, pelēkā vai baltā krāsā
- Var uzstādīt taisni vai nedaudz pagriezt pa kreisi vai pa labi
- Maksimālais grīdas augstums: 316,4 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 750,00 € through 1.150,00 €
Apraksts:
Monako telpu taupošās kāpnes prasmīgi apvieno dizainu ar funkcionalitāti. Ar noapaļotajiem pakāpieniem un elegantajām pakāpienu margām Monako telpu taupošās kāpnes ir ārkārtīgi pievilcīgas jūsu dzīvojamā telpā. Tajā pašā laikā tas aizņem ļoti maz vietas, un to var uzstādīt arī ļoti šaurās un šaurās vietās.
Elastīgs dizains:
Monako vienvirziena pakāpieni ir pieejami divās dažādās krāsās. Ja jums patīk vieglāk, vislabāk ir izmantot dabīgo dižskābarža koksni. No otras puses, valriekstu iekrāsotie pakāpieni ir kontrastējošāki. Atkarībā no jūsu vēlmēm metāla detaļām varat izvēlēties melnu, pelēku un baltu krāsu. Pateicoties Monako elastīgajiem elementiem, Monako var uzstādīt taisni vai nedaudz pa kreisi vai pa labi.
Ilgtspējīga izmantošana:
Monako telpu taupošo kāpņu metāls ir aprīkots ar augstas kvalitātes pulvera pārklājumu, kas ne tikai vizuāli uzlabo materiālu, bet arī padara to izturīgāku. Tāpēc jums nav jāuztraucas par skrāpējumiem vai nolietojumu ikdienas lietošanā.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Taisni |
| Material Stufen | Dižskābardis, Dižskābardis – valrieksts |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Centra spārns | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Margas | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 soļi līdz 293,8 cm, 13 soļi līdz 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Divpusējs, Vienpusējs |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 17,2-22,6 cm |
| Veiktspējas dziļums | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Soļa spēks | 3,5 cm |
| Margu augstums | 90 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |





















