TWISTER
Vlastnosti:
- Vhodné pro nejmenší stropní otvory
- Jedinečný vzhled díky stupňovitému zábradlí z lakované oceli
- Robustní schůdky samba z lakovaného bukového dřeva
- Kovové části základního rámu a zábradlí práškově lakované v černé, šedé nebo bílé barvě
- Lze namontovat rovně nebo mírně pootočené doleva nebo doprava
- Maximální výška podlahy: 316,4 cm
Značka: Minka (AT)
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Rozpětí cen: 800,00 € až 1.200,00 €
Popis:
The Twister od Minky je obzvlášť úsporné a prostorově úsporné schodiště. Lze jej také použít s velmi malými stropními otvory – což z něj činí optimální řešení pro schodiště, zejména pro přestavbu půd nebo rekonstrukční projekty. Mimořádné ocelové zábradlí poskytuje jedinečný vzhled a bezpečný výstup i sestup.
Flexibilní design:
Centrální nosníkové schodiště lze postavit rovně nebo mírně pootočit doleva nebo doprava, v závislosti na vašich přáních. Kovové části základní kostry a zábradlí jsou povrchově upraveny práškovou barvou. Můžete si vybrat mezi barvou černou, šedou a bílou. Výrazné schůdky Twisteru jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva, které se díky laku mírně třpytí.
Udržitelné používání:
Navzdory své malé velikosti umožňuje prostorově úsporné schodiště Twister bezpečný výstup. Schůdky z bukového dřeva mají evropskou kvalitu a kovové části jsou díky vysoce kvalitnímu práškovému lakování stejně extrémně robustní a odolné. Schody si tak můžete užívat po velmi dlouhou dobu a nemusíte se obávat jejich poškození.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | Přímý |
| Material Stufen | Buk |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Středový nosník | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Černý, Šedý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodů až do výšky 293,8 cm, 13 schodů až do 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Bilaterální, Jednostranný |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Výška sklonu na jeden krok | 17,2–22,6 cm |
| Hloubka výkonu | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Síla kroku | 3,5 cm |
| Výška zábradlí | 90 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Montážní video
Realizace
- Hisilicon Balong
- Hisilicon Balong
- Hisilicon Balong


























