MONACO
Kenmerken:
- Maakt elk huis visueel aantrekkelijker met afgeronde treden en elegante trapleuning
- Extra ruimte besparend dankzij samba-stappen die vanaf één kant toegankelijk zijn
- Treden gemaakt van beukenhout of gebeitst tot een donkerdere walnootachtige uitstraling
- Metalen onderdelen poedergecoat in zwart, grijs of wit
- Kan recht worden gemonteerd of licht naar links of rechts gedraaid
- Maximale vloerhoogte: 316,4 cm
Merk: Minka (AT)
Levertijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 750,00 € tot 1.150,00 €
Beschrijving:
De ruimtebesparende trap in Monaco combineert op vakkundige wijze ontwerp met functionaliteit. Met de afgeronde treden en de elegante trapleuning is de ruimtebesparende trap in Monaco een buitengewone blikvanger in je woonruimte. Tegelijkertijd neemt hij zeer weinig ruimte in en kan hij ook op zeer smalle en smalle plekken worden geplaatst.
Flexibel ontwerp:
De unidirectionele treden van de Monaco zijn verkrijgbaar in twee verschillende kleuren. Als je het lichter wilt, kun je het beste natuurlijk beukenhout gebruiken. Aan de andere kant zijn de walnoot-gekleurde treden contrasterender. Afhankelijk van je wensen kun je kiezen tussen de kleuren zwart, grijs en wit voor de metalen onderdelen. Dankzij de flexibele draagelementen van de Monaco kan de Monaco recht of iets naar links of rechts worden gemonteerd.
Duurzaam gebruik:
Het metaal van de ruimtebesparende trap in Monaco is voorzien van een hoogwaardige poedercoating, die niet alleen het materiaal visueel verbetert, maar het ook weerstandvoller maakt. Dus je hoeft je geen zorgen te maken over krassen of slijtage bij dagelijks gebruik.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | Recht |
| Material Stufen | Beuk, Beuk – Walnoot |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Middenbalk | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Leuning | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit, Zwart |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden tot 293,8 cm, 13 treden tot 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Enkelzijdig, Tweezijdig |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Hellingshoogte per stap | 17,2-22,6 cm |
| Diepte van de uitvoering | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Stap Sterkte | 3,5 cm |
| Relinghoogte | 90 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |





















