MONACO
Funkcijos:
- Vizualiai patobulina bet kokius namus suapvalintais laipteliais ir elegantiškais laipteliais
- Papildomas vietos taupymas dėl sambos laiptelių, kuriuos galima pasiekti iš vienos pusės
- Laipteliai pagaminti iš buko medienos arba dažyti iki tamsesnės riešutmedžio išvaizdos
- Metalinės dalys, dažytos milteliniu būdu juoda, pilka arba balta spalva
- Galima montuoti tiesiai arba šiek tiek pasukti į kairę arba dešinę
- Maksimalus grindų aukštis: 316,4 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 750,00 € through 1.150,00 €
apibūdinimas:
Monako erdvę taupantys laiptai meistriškai sujungia dizainą su funkcionalumu. Suapvalinti laipteliai ir elegantiški laiptų turėklai Monako erdvę taupantys laiptai yra nepaprastas akį traukiantis akcentas jūsų gyvenamojoje erdvėje. Tuo pačiu metu jis užima labai mažai vietos, taip pat gali būti montuojamas labai siaurose ir siaurose vietose.
Lankstus dizainas:
Vienakryptiai Monako laipteliai yra dviejų skirtingų spalvų. Jei jums patinka lengvesnis, geriausia naudoti natūralią buko medieną. Kita vertus, graikiniais riešutais nudažyti laipteliai yra kontrastingesni. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, metalinėms dalims galite rinktis juodą, pilką ir baltą spalvas. Dėl lanksčių „Monaco” nešiojimo elementų „Monaco” galima montuoti tiesiai arba šiek tiek į kairę arba į dešinę.
Tvarus naudojimas:
Monako erdvę taupančių laiptų metalas padengtas aukštos kokybės milteline danga, kuri ne tik vizualiai pagerina medžiagą, bet ir daro ją atsparesnę. Taigi jums nereikės jaudintis dėl įbrėžimų ar nusidėvėjimo kasdien naudojant.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Tiesus |
| Material Stufen | Bukas, Bukas – graikinis riešutas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Centrinis sparnas | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 žingsnių iki 293,8 cm, 13 žingsnių iki 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Dvipusis, Vienpusis |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 17,2-22,6 cm |
| Našumo gylis | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Turėklų aukštis | 90 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |





















