QUATRO TURN
Kellékek:
- A Quatro speciális változata 90 fokos esztergálási platformmal
- A platform rugalmasan használható az első lépéstől az utolsó lépésig
- Kiváló minőségű lakkozott fa bükkfából vagy diófára pácolt bükkfából
- Porszórt fém alkatrészek fekete, szürke vagy fehér színben
- Korlát lakkozott fából
- Maximális padlómagasság: 321 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 1.250,00 € - 1.750,00 €
Leírás:
A Quatro Turn helytakarékos lépcső a Quatro speciális változata. Ez a változat tartalmaz egy platformot, amellyel a lépcső 90 fokos fordulattal felállítható. Ez azt jelenti, hogy különféle szerkezeti körülményekhez igazítható, és könnyen fel- és lefelé lehet jutni.
Rugalmas kialakítás:
A Minka lépcső rugalmas technológiájának köszönhetően a Quatro Turn beállításakor számos lehetőség áll rendelkezésre: A platform az első lépéstől az utolsó lépésig az Ön kívánsága szerint telepíthető. A Quatro Turn jellegzetes fémrészei fekete, szürke és fehér színben kaphatók. Ezen kívül választhatja a lépcsőket és a kapaszkodót világos bükkfa vagy sötétebb dió megjelenésben.
Fenntartható használat:
A kiváló minőségű fényezésnek köszönhetően a Quatro Turn lépcsői jól védettek a karcolásoktól és a kopástól. A lépcsőház fém részei Minka porbevonattal vannak felületellátva. Magas kopásállósággal és hosszú élettartammal is pontokat szereznek. Ez azt jelenti, hogy hosszú ideig profitálhat az új lépcsőházból, ami nemcsak Önnek, hanem a környezetnek is jó.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | L-alak |
| Material Stufen | Bükk, Bükk – dió |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Középső szár | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Alsó akkordok | Rozsdamentes acél |
| Korlát | Lakkozott bükk vagy pácolt bükk dión |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 lépcső 298 cm-ig, 14 lépcső 321 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 321 cm |
| Treppengeländer | Egyoldalú, Kétoldalú |
| Deckenöffnung | 167,5 x 65 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 19,0-23,0 cm |
| A teljesítmény mélysége | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Korlát magassága | 90 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 4 cm |
| Korlátrúd átmérője | 2,2 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |



























