JOKER TURN
Kellékek:
- Helytakarékos lépcső 90 fokos spirállal és egyenes lépcsőkkel
- Korlát egyenes rudakkal és fa megjelenésű kapaszkodóval
- Lépcsők és korlát természetes bükkfából vagy sötétebb diófa színben pácolt bükkfából
- Porszórt fém alkatrészek fekete, szürke vagy fehér színben
- Maximális padlómagasság: 327,6 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 1.800,00 € - 2.300,00 €
Leírás:
A Joker Turn negyedfordulós helytakarékos lépcső ügyesen ötvözi a fémet és a fát. A téglalap alakú lépcsők kényelmes lépcsőt biztosítanak, míg a lakkozott tömör fából készült korlát kényelmesen a kézben fekszik. Az alapváz és az acélból készült korlátrudak biztosítják a szükséges stabilitást a lépcsőkön.
Rugalmas kialakítás:
A Joker Turn egy sor lépéssel rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a 90 fokos fordulatot. Ön szabadon döntheti el, hogy a lépcsőt balra vagy jobbra fordítsa. De van fa és fém színek közül is választható. A lépcsők és a kapaszkodó világos bükk vagy sötétebb dió megjelenésben kapható. Az acél alkatrészekhez fekete, szürke vagy fehér porbevonat lehetséges.
Fenntartható használat:
Minden Joker Turn anyagot Európából szállítanak, és Ausztriában dolgozzák fel vagy csomagolják. A „Made-in-China” termékekkel ellentétben a Minka lépcsők a legmagasabb minőséget és fenntarthatóságot képviselik.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | 1/4 tekercsel |
| Material Stufen | Bükk, Bükk – dió |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Középső szár | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Korlát | Lakkozott bükk vagy pácolt és lakkozott bükk diótól dióig |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcső 304,2 cm-ig, 13 lépcső 327,6 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Treppengeländer | Egyoldalú, Kétoldalú |
| Lejtési magasság lépésenként | 17,2-23,4 cm |
| A teljesítmény mélysége | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 4 cm |
| Korlát magassága | 100 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |
























